Arnavutköy İmplant Tedavisi

arnavutköy implant tedavisi

İmplant Sanatı uzman hekimlerimiz tarafından Şişli bölgesinde kurulmuştur. Arnavutköy implant tedavisi kendi alanlarında uzmanlaşmış hekim kadrosuyla hizmet vermektedir. Şişli bölgesinde bulunan kliniğimizle Arnavutköyde yaşayan ve implant uygulaması düşünen hastalarımız için modern çağın son teknolojisiyle titizlikle çalışmaktayız. İmplant Sanatı en güncel bilgilerle tedavilerini yenilemekte ve gelişimini hastalarına yansıtmaktadır.

Takma dişlerinizden veya eksik olan dişlerinizden memnun değilseniz Arnavutköy implant uygulaması çözümü bir alternatif olabilir. Bir implantı yerleştirmek için, taç, köprü veya takma dişi desteklemek için çene kemiğine titanyum vidalar açılır. İmplantlar oldukça küçüktür, normal olarak 10 mm uzunluğunda ve tepesinde sadece 3-5 mm genişliğindedir. Diş implantları, günümüzde kullanılan en başarılı diş protezi yöntemi olarak kabul edilmektedir, çünkü hastalar için bir takım önemli yararlar sunmaktadırlar. Dişlerinizi kaybettikten sonra en sevdiğiniz yemeklerden bazılarından vazgeçmek zorunda kaldınız mı? Arnavutköy implant, rengi, şekli sayesinde eski dişlerinizin rengine uyacak şekilde yapılmıştır.

Neden Arnavutköy İmplant Tedavisi?

İmplantlar tıp alanında kullanılan titanyum maddesinden üretilir. Bu sayede de kemik yapısı ile uyum gösterir ve alerjik reaksiyonlara yol açmaz. Özellikle ön dişlere yapılan implant tedavisinde porselen dişlerin kullanılması doğallığı sağlayacaktır. Çekilen ya da kaybedilen dişlerin sebep olduğu boşluklar, çene kemiğinin erimesine yol açar. Dental implantlar ile bu boşluklar doldurulur ve çene kemiği erimesi engellenir. Zaman içerisinde ağız yapısında meydana gelen değişiklikler protezlerin oynaması, kırılması, yenilenmesi gibi durumlara yol açabilir. Arnavutköy implant uygulaması uzun vadede bu dezavantajları ortadan kaldırır.

Uzun Ömürlü ve Kanıtlanmış Bir Çözüm

Dental implantlar çok dayanıklıdır. Uygun bakım ve iyi ağız hijyeni sayesinde, implantlar uzun yıllar hatta ömür boyu sürecektir. İlk hasta 1965’te modern dental implantlar aldığından beri, onlarca yıllık araştırmalar işlevsellik ve istikrarlarına girmiştir. Ve sürekli olarak daha da geliştirilmektedirler.

İmplant Pahalı Bir Tedavi Midir?

Arnavutköy implant tedavisi için kullanılan titanyum, %99,9 saflıkla elde edilen çok ileri bir endüstri ürünüdür. İmplant fiyatlarının pahalı ya da uygun olması uygulanan implant markasına, işlem sırasında kullanılan yardımcı cerrahi malzemelere bağlı olarak değişim göstermektedir.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?