Arnavutköy Lamina Kaplama

Arnavutköy Lamina Kaplama

Lamina kaplama, dişe yapılan bir kaplama türüdür. Dişin dış yüzeyine yapılan porselen kaplama ürünüdür.  Lamina porselen kaplama, oldukça ince ve kırılgandır, o nedenle yerine takılıncaya kadar kırılmamamsı için aşırı özen göstermek ve dikkat etmek gerekir. Yerine yapıştırıldıktan sonra, çok sağlam bir yapıya sahip olmaktadır. Lamina kaplama yapılmadan önce kaplama yapılacak dişler aşındırılır, bunun sebebi porselenin dişe daha iyi yapışmasıdır. Arnavutköy Lamina Kaplama firmamız, dişlerinize porselen lamina kaplama yaparak dişlerinizin daha hoş ve güzel görünmesini sağlamaktadır. Dişlerinize yapılan kaplama porselen, yapıştırıldıktan sonra çok sağlam bir yapıya sahip olmaktadır. Dişlerinizin, özellikle çay sigara gibi sebeplerden dolayı,  lekelere mazur kalmasını önler.

Lamina Diş Kaplama Avantajları Nelerdir?

Arnavutköy Lamina Kaplama
Lamina Kaplama

Lamina diş kaplama, dişlerin doğal yapısını bozmadan yapılabilen porselen kaplamadır. Bu kaplama uygulamasını daha çok çay ve sigara tiryakileri tercih etmektedir. Bunun sebebi ise diş taşı, sigara, kahve lekeleri gibi diş renginin değişimine neden olan maddelerin, etkilerini en aza indirerek dişlerinizin daha beyaz ve parlak görünmesini sağlamasıdır. Lamina kaplama porselen dişlerin kullanımı gayet kolaydır, kaplamanın kırılması, düşmesi söz konusu değildir. Çünkü çok kuvvetli medikal yapıştırıcı ile yapıştırılmaktadır. Kaplamanın çıkarılması, diş hekimleri tarafından elmas freze yardımı ile kesilerek gerçekleştirilir. Arnavutköy Lamina firmamızda, lamina kaplama uygulaması en mükemmel şekilde yapılmaktadır. Bizi ziyaret ederek, diş hekimlerimizle görüşmeniz size daha güzel gülüşler kazanmanız için yardımcı olacaktır.

Lamina Ömrü Ve Bakımı

Lamina diş bakımı, diğer orijinal dişlere nazaran daha fazla bakım gerektirir. Lamina kaplaması yapılmış olan dişler, ağız bakımına dikkat edilmesi durumunda uzun yıllar kullanılabilmektedir. Daha uzun yıllar kullanabilmek için kabuklu yemişlerin kabuklarını dişle kırmamak, tırnak gibi sert maddeleri ısırmamak, dişlerin kullanım süresini oldukça uzatacaktır. Dişleri uzun süre kullanabilmek için ağız gargarası ve diş ipi kullanmak, özellikle diş lamine kaplamaları ön dişlere yapıldığı için sert maddeler ve kuru yemiş gibi sert kabuklu yiyecekleri ısırmamak dişlerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Diş kliniğimiz, Arnavutköy Lamina uygulaması yaptığı hastalarına, en az altı ayda bir kontrol için gelmelerini önermekte ve yapılan kaplamanın daha uzun süre kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Lamina Uygulama Hizmetimizden Yararlanmak ve Bilgi Almak için

Kliniğimizin vermiş olduğu, lamina kaplama hizmetlerimizden yararlanmak ve kaliteyi yakalamak için internet üzerinden vermiş olduğumuz numaramızı aramanız veya kliniğimizi ziyaret etmeniz, size bu hizmeti sunabilmemiz için yeterli olacaktır. Kliniğimizi arayarak, Lamina fiyatları ve uygulamalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Kaliteli lamina uygulamasına sahip olmak için ekonomik fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Bu hizmetlerimizden, beyazlatma ile sonuç alınamayan ileri derecede rengi bozulmuş dişlere, diş şekli kötü olan kimseler, diş arasında fazla ayrık dişleri birleştirmek, kırık veya aşınmış dişlerin tamirini yaptırmak isteyen herkes yararlanabilmektedir.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?