Ataköy Zigoma İmplant

Erken diş kayıpları, diş eti tümörleri ve daha birçok sebepten dolayı diş kaybı olduğunda, çene yapısında ve kemiklerde farklı erimeler ve deformasyonlar meydana gelebilmektedir. Çene kemiklerinde oluşan ve deformasyon olmuş çene kemiğinin üzerine implant uygulaması zordur. Bu yüzden zigoma implant sistemleri tercih edilmektedir. Zigoma implant erimiş çene kemiklerinin yerine kullanılarak tedavi yöntemi sağlanmaktadır. Zigoma implantlar genellikle üst çene kemiği olmayan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Ataköy zigoma implant uygulamaları profesyonel kurum ve kuruluşlar tarafından yapılması gereken bir uygulamadır.

Zigoma Uygulama İşlemleri

Ataköy zigoma implant işlemleri yapılırken uzman kadromuzun desteğini almanız gerekmektedir. Zigoma implant uygulamaları üst çene kemiği ile sorun yaşayan kişiler uygulanmaktadır. Özellikle uzun yıllar protez kullanmış kişilerin çene kemiği yok olmuştur. Bu kapsamda yeni diş yapımı ve uygulaması oldukça zorludur. Çene yapısının oluşturulması için zigoma implant uygulamaları gerekmektedir. İmplant uygulamaları ile konforlu bir yaşam sağlayabilir ve çene yapısı sorunlarından kurtulabilirsiniz. Bu kapsamda faaliyet sürdürdüğümüz kuruluşumuz, ihtiyaç duyduğumuz her türlü implant uygulamasını profesyonel olarak sağlıyor. Sektörde daima emin adımlarla ilerleyen kuruluşumuz, tüm hijyen kurallarına uyarak bu hizmeti sizlere sunmaktadır. Ataköy zigoma implant işlemleri için uzman hekimlerimizin desteğini alabilirsiniz.

Uzman Destek

Zigoma implant kapsamında hizmet sürdürdüğümüz kuruluşumuz, tüm hijyen kurallarına uyarak en üst seviyede hizmet sunmayı başarıyor. Böylelikle kuruluşumuzdan herhangi bir hizmet aldığınız takdirde, sağlıklı koşullarda bu hizmetleri alıyorsunuz. Uzman kadromuz, profesyonel diş hekimlerimiz, alanında uzman ağız ve çene cerrahı hekimlerimiz tarafından profesyonel zigoma implant hizmetleri sunulmaktadır. Bulunduğumuz sektörde en iyisi olmayı başaran sağlık kuruluşumuz, profesyonel uygulamalar neticesinde sağlığınızı kazandırmayı hedefliyor. Zigoma implant hakkında detaylı bilgi almak için kuruluşumuzu arayarak destek alabilirsiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?