Ataşehir İmplant Tedavisi

ataşehir implant tedavisi

İmplant Sanatı olarak Şişli bölgesinde hastalarımıza özel planlamalar yaparak süreci olumlu şekilde sonuçlandırmak için çalışıyoruz. Ataşehir Diş İmplantı en güncel bilgilerle tedavilerini yenilemekte ve gelişimini hastalarına yansıtmaktadır.

1960’ların ortasından beri eksik dişlerin yerini almak için diş implantları kullanıldı, ancak son yıllarda kullanımları daha yaygın hale geldi. Tek eksik dişleri değiştiren kuronları, daha geniş eksik diş aralığını geri getiren köprüleri ve hatta takma dişleri desteklemek için kullanılabilirler. İmplant tedavisi, bazı basit adımları ve teknikleri izleyerek yüksek derecede öngörülebilirlikle uygulanabilen erişilebilir bir tedavi şeklidir. İmplantlar, vücut dokularıyla uyumlu olduğu bilinen ve iyileşme sırasında bitişik kemikle bağlanabilen bir metal olan titanyumdan üretilir. Ataşehir implant uygulaması oldukça dayanıklıdır. Uygun bakım ve iyi ağız hijyeni sayesinde, implantlar uzun yıllar hatta ömür boyu sürecektir. Bir diş implantı, doğal dişlerin tam işlevini de geri getirebilir.

Neden Ataşehir Diş İmplantları?

İmplantlar doğal dişler gibi görünür. Ataşehir implant uygulaması çiğneme kuvvetleri implant içinden kemiğe iletildiğinden ve doğal kemik yenileme sürecini uyardığından, değiştirilmiş dişin altındaki kemiğin yapısını korur ve ek kemik kaybını önler.Bu sayede hem restore edilmiş dişlerin hem de yüzün iyi bir görüntüsünün korunmasına yardımcı olur.

İmplant Pahalı Bir Tedavi Yöntemi Midir?

Ataşehir implant sağlığınıza ve refahınıza uzun vadeli bir yatırım olarak düşünülebilir. Başarılı implantlarımız tedavi zaman alıcı olsa bile, uzun yıllar boyunca size doğal görünümlü ve güçlü dental restorasyonlar sağlar. Hastalarımıza sağlam bir implant restorasyonu sunmak için mümkün olan en iyi malzemeleri, donanımları ve hizmetleri kullanarak gelecekte sadece paradan değil, gereksiz acıdan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Ataşehir implant tedavisi, fiyatlarının yüksek ya da düşük olması uygulanan implant markasına, işlem sırasında kullanılan yardımcı cerrahi malzemelere ve kaç tane implant yapılacağına bağlıdır.

Dental İmplantlar Sizin İçin Uygun Mu?

Yaşınız genel olarak implant tedavisi yaptırmak için engel olmayacaktır. Ancak yetişkinlik öncesinde veya çok yaşlı bireyler tedavi için uygun aday olamayabilirler. Fazla sigara kullanımı, kalp rahatsızlıkları, baş ve boyun bölgesine yapılmış olan radyasyon tedavileri, Ataşehir implant uygulanması için hasta bazında, bireysel olarak değerlendirilmelidir.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?