Avcılar Lamina Kaplama

Avcılar Lamina Kaplama

Lamina kaplama, dişin dış yüzeyine yapılan porselen kaplama uygulamasıdır. Lamina diş kaplama, dişlerin doğal yapısını bozmadan yapılabilen porselen kaplama olarak, dişlerin daha sağlıklı ve beyaz görünmesini sağlar. Lamina kaplama porselen dişlerin kullanımı gayet kolaydır, diş üzerine yapıştırılıncaya kadar çok kırılgan ve incedir, diş üzerine yapıştırıldıktan sonra, kaplamanın kırılması, düşmesi söz konusu değildir. Çünkü çok kuvvetli medikal bir yapıştırıcı ile yapıştırılmaktadır. Çıkarılması gerektiğinde ise hekim tarafından elmas freze kullanılarak çıkarılabilir. Avcılar Lamina Kaplama kliniğimizde, uzman diş hekimlerimiz aracılığı ile kaliteli şekilde lamine porselen kaplama hizmetini sunmaktayız. Bizden bu hizmeti alarak dişlerinizin daha estetik ve daha beyaz görünmesini sağlayabilir, sağlıklı bir diş görünümüne kavuşa bilirsiniz.

Lamina Porselen Kaplama Yapımı ve Bakımı

Avcılar Lamina Kaplama
Lamina Kaplama

Lamina kaplama uygulaması herkesin yaptırabileceği bir uygulamadır. Diş dokusuna en az inceltme uygulanarak yapılan bu uygulama dişlerin boyutlarında küçülme veya kesme gibi bir işlem gerektirmeden uygulanan, kaplama yöntemlerinden birisidir. Aynı zamanda diğer diş tedavilerine nazaran çok daha kısa sürede yapıla bilmektedir. Dişlerin daha güzel ve estetik görünmesini sağlayan bu uygulama çabuk yapılabilmesi nedeniyle en çok tercih edilen uygulamaların başında yer almaktadır. Avcılar Lamina kliniğimizde vermiş olduğumuz kaliteli porselen diş kaplama uygulamamız sayesinde dişleriniz çok daha güzel görünmektedir. Ancak bu güzelliği uzun süre korumak ve porselen kaplama dişlerinizi daha uzun süre kullanabilmek için yapmanız gereken, zamanında bakımlarını yapmak ve en az altı ayda bir kontrole gelmeniz gerekmektedir.

Kimler Lamina Diş Uygulamasını Yaptırmalıdır?

Diş görünümü çeşitli nedenlerden dolayı bozulan ve hoş görünmeyen herkes bu uygulamayı yaptırabilir. Halka devamlı hitap eden ve gülüş tasarımı yaptırmak isteyen kişiler, daha doğrusu dişlerinin daha iyi görünmesini isteyen herkes yaptırmalıdır. Dişler insanın görünümünde oldukça önem arz eden organlardan biridir ve mutlaka güzel ve bakımlı olmalıdır. O nedenle dişlerinizi daha güzel görünmesi için Avcılar lamina uygulaması yapan kliniğimize uğrayarak diş muayenenizi yaptırmanız ve daha sağlıklı dişlere kavuşmanız mümkündür. Lamina diş kaplaması yapan hekimlerimiz, estetik alanda uzman kişilerden oluşmaktadır.

Lamina Diş Kaplama Hizmetimizden Yararlanmak İçin

Lamina porselen diş kaplaması, ince bir yapıya sahiptir ve oldukça dayanıklıdır. Kabuklu kuruyemişleri dişle kırmaktan ve sert maddeleri dişle ısırmadan kolay kolay kırılmaz. Birde bakım ve kontrolleri zamanında yapılırsa çok uzun süreler kullanıma uygundur. İşinin uzmanı ve tecrübeli hekimlerimiz tarafından özen ve itina ile yapılan lamina porselen diş kaplamaları, dişlerinizin daha parlak ve beyaz görünmesini sağlayarak öz güveninize katkı sağlamaktadır. İnternet üzerindeki sitemizden vermiş olduğumuz telefon numaramızı arayarak, lamina fiyatlarımız ve uygulama şeklimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bizden bu hizmeti alarak, sağlıklı dişlere ve estetik gülüşlere kavuşabilirsiniz. Kliniğimizi ziyaret ederek bu kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?