Bağcılar İmplant Tedavisi

bagcilar implant

Dengeli ve sağlıklı bir yaşam sürdürmek, uzun bir hayat sürmenin anahtarıdır. Ancak kaliteli yaşamak en önemli şeydir. Her geçen gün daha fazla insan yaşam kalitesini sürdürme, dengeli beslenme ve düzenli egzersiz yapmaya özen gösterir. Ağız sağlığınıza dikkat etmek önemlidir, çünkü ağzınız, beslenmenin başladığı yerdir. Önceleri insanlar sadece dişlerinin doğal görünümünü kabul etmek zorunda kalıyorlardı. Modern teknolojinin hayatımıza daha çok dahil olmasıyla birlikte Bağcılar diş implant tedavileri kaliteli bir alternatif oldu. Gülümsemeleriniz için endişe duyuyorsanız ve sadece görsel olarak değil aynı zamanda sağlık açısından da kendilerinizi değerli kılıyorsanız neden Bağcılar implant uygulaması yaptırmayı düşünmüyorsunuz?

İmplant Sanatı uzman hekimlerimiz tarafından Şişli bölgesinde hizmet vermekteyiz. Modern çağın son teknolojisiyle kurulmuş olan kliniğimizde hijyenin ve hizmetin en kalitelisini hastalarımıza sunuyoruz. Kendi dişlerinizi bazı nedenler yüzünden kaybedebilirsiniz. Oluşan bu boşluklar, Bağcılar implant tedavisi sayesinde size aitmiş gibi hissettirir. Bir diş implantı esasen 8 ila 16 mm uzunluğunda, çenedeki hazırlanmış bir kemik soketine yerleştirilen ve eksik diş için yedek bir kök görevi gören bir titanyum vida veya silindirdir. İmplantların geleneksel kuronlara, köprülere ve takma dişlere göre birçok önemli avantajı vardır. Diş implantlarınızda en iyi başarı şansına sahip olduğunuzdan emin olmak için zaman ayırıyoruz. Bağcılar implant tedavisi sayesinde dişleriniz doğala en yakın şekilde gözükebilir.

Her Yönden Yaşam Kalitesinin Keyfini Çıkarın

Bağcılar implant sadece fizyolojik çiğneme fonksiyonunu kurtarmak, diksiyonunuzu düzeltmek ve sindiriminizi iyileştirmekten çok daha fazlası anlamına gelir. Aynı zamanda özgüveninizi yeniden sağlamış olursunuz.

Bağcılar İmplant Fiyatı Ne Kadar?

Hastanın ağız ve diş durumuna, kaç tane implantın uygulanacağı ve hastanın çene kemiğinin yeterli olup olmayacağı gibi durumlar implant fiyatı için değişiklik gösterebilir. Bu yüzden Bağcılar implant uygulaması için standart olarak fiyat vermek mümkün olmamaktadır.

Neden İmplant Tedavisi Yaptırmalıyım?

Bağcılar implant tıp alanında kullanılan titanyum maddesinden üretilir. Bu sayede de kemik yapısı ile uyum gösterir ve alerjik reaksiyonlara yol açmaz. Hastanın doğal dişi gibi görünür ve aynı işlevleri gösterir. Çekilen ya da kaybedilen dişlerin sebep olduğu boşluklar, çene kemiğinin erimesine yol açar. İmplantlar ile bu boşluklar doldurulur ve çene kemiği erimesi engellenir. Zaman içerisinde ağız yapısındaki değişiklikler protezlerin oynaması, kırılması, yenilenmesi gibi durumlara yol açabilir. İmplantlar uzun vadede bu dezavantajları ortadan kaldırır. Bu sebeple de aslında çok daha ucuza mal olmaktadır.

Dental implantlar Kalıcı Mıdır?

Doğal dişlerin aksine, diş implantları çürüme gibi diş hastalıklarına duyarlı değildir; ancak diş etlerinin sağlığı kalıcı implant başarısının sürdürülmesi için hayati öneme sahiptir. Hasta tarafından yapılan vicdani evde bakım ve düzenli profesyonel temizlik ve kontroller diş implantı sürekliliği için temel unsurlardır. Her hasta farklıdır ve başarı teşhis ve planlama, tıbbi geçmiş ve çeşitli diğer faktörlere dayanır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?