Bahçelievler İmplant Tedavisi

bahçelievler implant

Günümüz teknolojisiyle hazırlanan İmplant Sanatı kliniğimizde kendi alanlarında uzmanlaşmış hekim kadrosuyla hizmet vermekteyiz. Bahçelievler’de yaşayan hastalarımız için Bahçelievler implant uygulaması için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sizlere kazandırdığımız yeni gülüşlerle çevrenize referans oluyoruz.

Başarılı Bahçelievler implant uygulaması, tedavi zaman alıcı olsa bile, uzun yıllar boyunca size doğal görünümlü ve güçlü dental restorasyonlar sağlayabilir.
Dental implantlar, genellikle minimal ameliyat sonrası rahatsızlıklarla ayakta tedavi prosedürü olarak cerrahi olarak implante edilir. Hastaların çoğu ertesi gün günlük hayatına devam eder. Sonuç olarak, Bahçelievler diş implantları çene kemiğinize kaynaşır ve bu nedenle protezlerin aksine dişiniz için sabit bir destek sağlarlar.

Bahçelievler İmplant Tedavisinin Faydaları Nelerdir?

Bahçelievler implant uygulaması diğer yöntemlere göre çok daha sağlam ve güvenilir bir yöntemdir. Herhangi bir dişten destek alınmadan tek başına uygulandığı için implantlar diğer dişlere zarar vermez. Tedavi sonrasında diş temizliği kolayca yapılır. Diğer dişlerden bir farkı olmadığı için implant tedavisi ile yapılan dişleri temizlerken de aynı yöntemler kullanılabilir. Hastalar için belkide en önemlisi konuşma, gülme gibi durumlarda davranışlarınızı kısıtlamanıza gerek kalmaz ve rahatça günlük hayatınızı geçirmenizi sağlar. Kaplama ya da köprü uygulamalarında diğer dişlerden destek alınarak işlem gerçekleştirildiği için komşu dişler zarar görür. Fakat i Bahçelievler implant tedavisi yapay diş köklerini direk çene kemiğinde uygular. Bu sayede diğer dişlere zarar vermeden tedavi gerçekleştirilir. İmplant tedavisi rahat, sağlam ve güvenilir bir tedavi yöntemidir. Eksik dişleri tamamlarken, tüm protezlere oranla daha uzun ömürlüdürler.

İmplant Diş Tedavisi Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Ağız temizliğinin rutin olarak yapılması, ağız temizliği esnasında implantlara nazik davranmak, sigara ve alkol tüketmemek, işlem yapılan alan ile tam iyileşme sağlanana kadar sert bir şey çiğnenmemesi, ağır fiziksel aktivitelerden uzak durmak gerekir.

İmplant Pahalı Bir Tedavi Yöntemi Midir?

Bahçelievler implant tedavisi, fiyatlarının yüksek ya da düşük olması uygulanan implant markasına, işlem sırasında kullanılan yardımcı cerrahi malzemelere ve kaç tane implant yapılacağına bağlıdır.

İmplant Tedavisinin başarı oranı nedir?

Bireyden bireye ve sağlık alışkanlıklara göre Bahçelievler implant tedavisi başarı oranı olarak değişir. Ağız hijyeni ve sağlığı iyi olan sağlıklı bir birey için, implantlar%90-95’in üzerinde rapor edilen başarı oranları ile tahminen başarılıdır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?