Bahçelievler Lamina Kaplama

Bahçelievler Lamina Kaplama

Bahçelievler Lamina Kaplama
Lamina Kaplama Uygulaması

Lamina kaplama, dişlerin daha güzel görünmesi, daha güzel bir gülüş sergilemek için güzelliğe önem veren kişilerin yaptırdığı, bir porselen diş kaplama uygulamasıdır. Dişlerin daha sağlıklı ve daha pürüzsüz görünüme kavuşması için kullanılan bu uygulama uzman estetik diş hekimleri tarafından yapılmalıdır. Çünkü bu lamina kaplamanın yapılmasının sebeplerinin başında, estetik görünüm yer almaktadır. Bu kaplama dişlerin ön yüzeyine yapılmaktadır. Bahçelievler Lamina Kaplama uygulamaları sayesinde, dişlerinizin daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu hizmeti veren kliniğimizde, kaliteli malzemeler ve uzman hekimler aracılığı ile bu hizmeti laiki ile hastalarımıza sunmaktayız. Tıpkı doğal diş görünümü veren bu uygulama sayesinde diğer diş kaplamalara göre daha kullanışlıdır.

Lamina  Neden Yaptırılmalıdır?

Zamanla dişler, bakımsızlık veya sigara, kahve çay, sıcak, soğuk gibi etkenlerden dolayı beyazlığını ve dayanıklılığını kaybedebilir. Dişlere estetik ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak için lamina porselen kaplama uygulaması diş hekimleri tarafından önerilmekte ve yoğun olarak tercih edilmektedir. Bahçelievler lamina kliniği olarak, dişlerinize en uygun lamina kaplamayı yapmaktayız. Uzman hekimlerimiz, dişlerinize en uygun olan porselen kaplamayı çok kısa sürede dişlerinizi zedelemeden ve doğal görünümünü bozmadan yapmaktadır. İlk muayenede, dişler daha aşındırma işlemine başlamadan hastadan diş ölçüsü alıyoruz. Sonrasında en kaliteli porselen kullanarak dişlerinizi yapıyor ve medikal yapıştırıcı ile orijinal dişler üzerine yapıştırıyoruz.

Lamina Tedavisinin Avantajları ve Dezavantajları

Lamina porselen kaplama, ön dişler arasındaki açıklıkların kapatılarak daha estetik görünmesine, kırılmış veya aşınmış dişlerin onarılmasına ve diş beyazlatma işleminin yetersiz kaldığı rengi bozulmuş dişlerin daha güzel görünmesine yardımcı olan bir uygulamadır. Bahçelievler lamina uygulaması, bu uygulamaları en kaliteli şekilde yerine getirmektedir. Lamina porselen kaplama uygulaması sayesinde, kahve, çay, sigara gibi maddeler nedeniyle oluşan renkleri oluşmasını en aza indirerek dişlerin daha güzel görünmesine neden olur. Ancak buda, gargara ve diş ipi ile gerekli bakımların zamanında yapılması ile sağlanır. Dişlerin bu güzel görünümü, bu uygulamayı kullanan kişinin öz güveninin de yüksek olmasına neden olmaktadır.

Lamina Porselen Diş Kaplama Hizmetini Bizden Almak İçin

Porselen lamina diş, herkese uygulanabilmektedir. Lamina diş kaplama, işlem yapılan dişlere göre kısa sürede uygulanabilmektedir. Bu da tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Lamina diş yaptırdıktan sonra bakımının düzenli şekilde yapılması en az altı ayda bir kontrole gidilmesi porselen kaplamanın daha uzun kullanılabilmesi açısından çok önemlidir. Vermiş olduğumuz, lamina porselen diş kaplama hizmetini bizden almak için internet sitemizde vermiş olduğumuz telefon numaramızı arayarak, Lamina fiyatları ve uygulamalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Bizden bu hizmeti alarak, dişlerinizin daha beyaz, daha estetik görünmesini ve en güzel gülüşleri güvenle sergileyebilirsiniz. Kaliteli bir lamina porselen diş uygulamasına sahip olmanız için bizi aramanız yeterlidir.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?