Bakırköy Lamina Kaplama

Bakırköy Lamina kaplama

Lamina kaplama uygulaması, estetik açıdan düzgün bir görünümü olmayan dişlerin, ön taraflarına yapıştırılan çok ince ve sağlam porselen uygulamasıdır. Ölçüler alınıp, imalat aşamasında çok kırılgan olan lamina porselen kaplama, dişe yapıştırıldıktan sonra çok sağlam bir yapıya kavuşmaktadır. Düşmesi veya kırılması, herhangi bir sert cisim veya kuruyemişin sert kabukları dokunmadığı sürece, mümkün değildir. Porselen kaplamayı çıkarmak gerektiğinde uzman diş hekimi tarafından ancak elmas freze ile kesilerek çıkarılabilmektedir. Bakırköy Lamina kaplama kliniğimizde en kaliteli porselenler kullanılarak, uzman hekimlerimiz tarafından lamina kaplama yapılmaktadır. Lamina porselen kaplama yaptırarak dişlerinizin hem bembeyaz görünmesini sağlayacak, hem de daha estetik bir görünüme sahip olacaksınız.

Lamina Porselen Diş  Uygulamasının Avantajları

Bakırköy Lamina Kaplama
Lamina Kaplama

İnsanların çoğu, sabah kalktıklarında eğer yeterli vakitleri varsa, ayna karşısında saçlarını, kaşlarını, gözlerini ve en önemli faktör olan dişlerini inceler. Dişlerin temiz ve düzgün olması insanlara ayrı bir öz güven kazandırmaktadır. O nedenle diş görünümü önemli bir yere sahiptir. Bakımsızlık ya da çay, kahve, soğuk, sıcak özelliklede sigara kullanımı nedeniyle, dişlerin orijinal görünüm zamanla bozulmaktadır. İşte bu durumda Bakırköy Lamina kaplama kliniğimiz her zaman yanı başınızda yer almaktadır. Kliniğimizden bu hizmeti alarak dişleriniz mükemmel ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Lamina porselen diş kaplama uygulaması, diğer diş uygulamalarına göre daha kısa sürede yapılması ve estetik açıdan güzel bir görünüme sahip olması nedeniyle, tercih edilme nedenlerindendir.

Lamina  Kaplama Ömrü ve Bakımı

Lamina dişlerin de bakım olayı doğal dişlere doğal dişlerle aynıdır. Nasıl ki doğal dişlere bakım yapılmadığı zaman, renk değişimi, çürüme diş görünümünde bozulmalar oluşuyorsa, lamine porselen dişlere bakım yapılmadığında bozulmalar oluşmaktadır. Buz kırma, fındık kırma gibi doğal diş minesine de zarar veren eylemler, lamine dişlerlerde daha fazla kendini göstermektedir. O nedenle, dişleri sert madde ve cisimlerden korumamız, dilerin zamanında bakım ve kontrollerin yaptırmamız dişlerin daha uzun ömürlü kullanılmasını sağlayacak nedenlerdendir. Bakırköy Lamina uygulaması kliniğimizde uzman hekimlerimiz tarafından yapılan lamina kaplama porselen diş kaplamalarınız, beş ila on beş yıl, uygun bakım ve kontrollerin yapılması ile kullanılabilmektedir.

Vermiş Olduğumuz Lamina Diş Kaplama Hizmetimizden Yararlanmak İçin

Vermiş olduğumuz lamina diş kaplama hizmetimizden yararlanmak için internet üzerinde yer ala sitemizi inceleyerek, telefonla iletişime geçmeniz ya da kliniğimize gelerek, uygulamalarımız ve lamina fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. İşinin uzmanı ve tecrübeli hekimlerimiz tarafından, özen ve itina ile yapılan lamina porselen diş kaplamaları, doğal dişler gibi parlak sağlıklı bir görünüm sağlamaktadır. Sizlerin daha estetik bir diş görünüme sahip olmanız için var olan kurumumuzdan, bu hizmeti alarak, sağlıklı dişlere ve estetik gülüşlere kavuşabilirsiniz. Kliniğimizi gelerek vermiş olduğumuz bu kaliteli hizmetimizden yararlanabilir ve sağlıklı diş görünümüne sahip olabilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?