Bakırköy Zirkonyum Kaplama

bakırköy zirkon

Bakırköy Zirkonyum Diş Kaplama

Bakırköy zirkonyum diş kaplama son birkaç dönemdir diş hekimleri tarafından tavsiye edilen sağlam ve estetik yapıya sahiptir. Estetik görünümü bakımından doğal dişleri aratmayan zirkonyum kaplamalar özellikle yön dişler için oldukça ideal bir seçenektir. Çünkü ön dişlerde yeme içme dişler kullanılmadığından dolayı yapısını uzun yıllar korumaktadır. Diş eti ve ağız dokusu ile uyumlu olan zirkonyum kaplamaları her yaşta yapılabilmektedir. Ancak 18 yaştan önce pek tavsiye edilemez. Çünkü çocuklarda gelimini tamamlanması 18 yaşına kadar süreceğinden sonra gelişiminin tamamlanması ile yenileme gerekeceği için doktorlar 18 yaş öncesi zirkonyum kaplamayı yapmayı kabul etmemektedir.

Zirkonyum Kaplama ile Yaşam Kalitenizi Artırabilirsiniz

Sağlıklı dişlere sahip olmak ve güzel gülüşler ile çevrenizi etkilemek herkesin arzusudur. Ancak dişleriniz her zaman sağlıklı olmayabilir. Kırılmalar çatlaklar ve ç çürükler derken bir zaman sonra kötü ve çirkin görünümlü dişler medyana gelir. Bu da yaşam kalitenizi olumsuz yönde etkiler. Bunun için ağız ve yüzünüzün yapısı ya da güzelliği ile uyumu sağlayan uygulamalara ihtiyaç duyarsınız. Bakırköy zirkonyum uygulaması hem ağız ve diş yapısı ile uyumlu doğal dil gibi şeffaftır. Aynı zamanda görsel ve estetik olarak da doğal dişi aratmamakla birlikte, çevrenizdekileri etkileyecek beyazlığa sahiptir. Günden güne gelişmekte olan modern tıbbın ihtiyaçlarına uyan ve kaliteli ve farklı nitelikte olan zirkonyum dişler gerek diş eksikliklerinizi gidermekte gerekse de güzel ve estetik görünümlü dişlere sahip olmanızı sağlamaktadır. Zirkonyum diş kaplama dişlerin kalitesi kullanım sırasında anlaşılmakta ve kişilerin yaşam kalitesini olumlu olarak etkilememektedir. Bu dişlere sahip olanlar doğal dişlerine pek özlem duymamaktadır.

Hangi Durumlarda Zirkonyum Diş Kaplama Kullanılır?

Bakırköy zirkonyum diş kaplamalar çoğunlukla sararmış dişlere beyaz görünüm kazandırmak ve kırılmış çatlamış dişleri tamir etmek için kullanılmaktadır. Bunu dışında;
• Aşırı madde kaybını olduğu diş restorasyonlarında zirkonyum diş kaplama kullanılmaktadır.
• Ayrık ya da çarpışık dişleri düzeltmek için
• Yapısı ve rengi bozulan eski dolgulu dişlerde
• Yan ve arka diş ya da diş guruplarında köprü ya da kaplama olarak
Ön diş ya da ön diş guruplarında implant üstü diş protezlerine güzel ve doğal görünümü kazandırmak için zirkonyum diş kaplama tercih edilmektedir.

Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları Ve Tedavi Süresi Nedir?

Bakırköy Zirkonyum fiyatları oldukça pahalı olsa da doğal ve estetik diş görünümüne sahip olması nedeni ile verilen ücretler pek önemsenmemektedir. Bakırköy zirkonyum kaplama en ağır ya da hasarlı dişlerde bile yaklaşık bir hafta içinde halledilmektedir. Zirkonyum fiyatları üretim farklılığına ve kapla yapımından kullanılan hammaddeye göre değişkenlik göstermektedir. Kaplamın yapılacağın diş merkezinin de kalitesi fiyatlar konusunda etkili olmaktadır. Ancak diş kaplama konusunda kaygısı olanlar ve metale alerjisi olanların kayıtsızca tercih edebileceği diş kaplama çeşidi de zirkonyum olmaktadır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?