Başakşehir Lamine Kaplama

Başakşehir Lamine Kaplama

Başakşehir Lamine Kaplama
Lamine Kaplama

Son dönemlerde gelişen teknolojinin etkisi ile diş alanında da pek çok yenilik yapılmıştır. Dişler için uygulanan birçok farklı yöntemler bulunmaktadır. Lamine kaplama diş de bir yöntemdir. Laboratuvar ortamında hazırlanan küçük porselen yaprakçıkların diş üzerine yapılması şeklinde uygulanan bir kaplamadır. Burada dişlerin üzeri hafiften törpülenir ve porselen yaprakçık yapıştırılır. Herhangi bir diş kaybının olmaması pek çok kişinin bu uygulamayı tercih etmesine neden olmaktadır. Başakşehir lamine  Bu uygulamayı yapan başarılı bir kliniktir.

Lamine Diş Kaplama Hangi Durumda Tercih Edilmeli?

Beşiktaş lamine uygulama hangi durumlarda tercih edilmelidir sorusuna şu şekilde yanıt verebiliriz. Dişlerde oluşan estetik sorunlarda yoğun olarak bu uygulama tercih edilmektedir. Örneğin dişlerde boyut uyumsuzluğu, diş ucunda kırıkların oluşması, herhangi bazı küçük sorunlar da lamine kaplama tercih edilmektedir. Ayrıca uzun süre ile kötü alışkanlıklardan, Diş temizlemede yapılan bazı yanlışlıklardan dolayı diş renginde farklılıklar oluşabilmektedir. Oluşan bu farklılıkların giderilmesi için de yine lamine diş kaplamadan yardım alınmaktadır. Porselen’in ince yapısından dolayı Güneş ışığını tam geçirgenlik sağladığı için lamine dişler çok doğal görünmektedirler. Bu sebeple diğer dişlerden ayırt edilemediği için pek çok kişi lamine diş uygulamasını tercih etmektedir.

Lamine Diş Ömrü ve Avantajları

Başakşehir lamine kaplama diş estetiği konusunda çok başarılı hizmet veren bir firmadır. Lamine diş doğru kullanım sağlandığı zaman ömrü uzunca bir süre olan bir kaplamadır. Özellikle sert kabuklu yiyeceklerin yenilemesi, tırnak yeme alışkanlığından vazgeçilmesi gibi durumlar sağlandığı zaman lamine dişler gerekli bakımda yapıldığı zaman uzun yıllar kullanılmaktadır. Lamine kaplamanın birçok avantajı vardır. Herhangi bir cerrahi operasyon içermediği için ve dişe zarar vermediği için lamine kaplama diş uygulaması tercih edilmektedir. Ayrıca çok kısa sürede yapılabilen bu uygulama Yine oldukça avantajlı olduğunu göstermektedir. Laboratuvar ortamında hazırlanan porselen yaprakcıklar medikal ve çok kuvvetli yapıştırıcılar ile dişi yapıştırıldığı için kullanımı da oldukça kolaydır

Lamine Diş Dezavantajı

Lamine dişim pek çok avantajının yanı sana küçük dezavantajları da bulunabilmektedir. Örnek verecek olursak diş eksikliği gibi durumlarda lamine kaplama diş kullanılması çok fazla tavsiye edilmemektedir. Çünkü yapısal olarak çok fazla güçlü bir yapıya sahip olmayan bu diş estetiği yöntemi eksik olan dişin yerine kullanıldığı zaman istenilen başarıyı sağlayamaz. Daha çok çapraşık diş, ayrık diş ve diş kırıkları gibi durumlarda ve renk değişikliği olan dişlerde bu uygulamayı kullanmak avantajlarından faydalanabilmek için yeterlidir.

Lamine Kaplama Fiyatları

Lamine diş fiyatları hakkında merak edilenler ile ilgili de kısaca şu bilgilendirme yapabiliriz. Uygulaması olan ve kullanış açısından oldukça Avantajlı olan lamine dişlerin fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. Bu uygulamanın maliyetleri her geçen gün gelişen bazı durumlar sebebiyle daha da uygun hale gelmektedir. Kaliteli malzeme kullanımı uygun fiyat tercihi sebebi ile lamine kaplama diş pek çok kişinin sorunlarına çözüm olan bir uygulamadır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?