Bayrampaşa İmplant Tedavisi

bayrampaşa implant

İmplant Sanatı uzman hekimlerimiz tarafından Şişli bölgesinde kurulmuştur. Günümüz teknolojisiyle hazırlanmış kliniğimizde, Bayrampaşa’da yaşayan hastalarımıza da hizmet vermekteyiz. Mükemmel diş estetiği ancak hasta, diş hekimi ve diş teknisyeninden oluşan bir ekip tarafından elde edilebilir. Kendi alanlarında uzmanlaşmış hekim kadromuzla Bayrampaşa implant uygulamasını en iyi şekilde yapıyoruz. İmplant Sanatı olarak size özel tedavi yöntemlerimiz ile yüzünüzdeki gülümsemeyi çevrenize yansıtarak memnuniyetinizi belirtmeniz ilkelerimizin başında gelmektedir.

Bayrampaşa implant tedavisi günümüzde görünen, doğal dişlere en yakın alternatiftir. İmplant uygulama yapılan diş, geleneksel köprü ve protezlere göre kullanım olarak iyi konuşma ve çiğneme işlemi sağlar. Dental implantlar, 30 yıldan uzun süredir bilimsel olarak kanıtlanmış ve yerleşik bir tedavi yöntemi haline gelmiştir. Diş implantları her yaşta kullanılabilir. Bunun istisnası, hala büyümekte olan çocuklar ve ergenler. Bazı hastalıklar ve ağır sigara kullanımı implant tedavisi için kontrendikasyonlar olabilir. İmplantlarla yapılan restorasyon ağızda tamamen doğal hisseder. Konuşmak, gülmek, yemek yemek gibi. Bayrampaşa implant uygulaması ile hayattaki en doğal şeyler hiçbir kısıtlama olmadan mümkündür. İmplantlar sabit veya çıkarılabilir protezlerde bile en yüksek konforu sunar: Restorasyon diş etinde yumuşak bir şekilde oturur ve kolayca temizlenebilir ve bakımı yapılabilir. Bilimsel çalışmalar, implantların ömrünü optimum bakım ve düzenli kontrollerle doğrulamaktadır. Yüksek kalitede bir implant tedavisi bu nedenle diş sağlığınızın geleceğine uzun vadeli bir yatırımdır.

Bayrampaşa İmplant Fiyatı Ne Kadar?

Bayrampaşa implant uygulaması için yapılan protezler gerçek dişlere çok yakın bir görünüm de oldukları için doğal gözükmektedirler. Bayrampaşa implant tedavisi eksik dişleri tamamlarken diğer dişlere de dokunulmadığı ve yapılarının bozulmadığı için de tüm protezlere oranla daha uzun ömürlüdürler. Çene kemiğini inceleyen uzman hekimler fiyatlandırmayı belirlerken her işlemi hesaplamak durumundadır. Örneğin çene kemiği çok güçlü olmayan bir kişi için greft uygulamasının da yapılması gerekiyor. Klinik içerisinde kullanılan teknolojiden malzemeye kadar birçok durum sağlığınızı etkilemektedir. Diğer diş tedavilerine göre farklılık gösteren implant tedavileri ömürlük kullanımlıdır. Bu yüzden tedavinin fiyatını implant değil, implant için kullanılan maddeler belirler.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?