Bayrampaşa Lamina Kaplama

Bayrampaşa Lamina Kaplama

Bayrampaşa Lamina Kaplama
Lamina Kaplama Diş

Bakımlı bir insanın, toplum içinde her zaman ayrı bir yeri vardır. O nedenle en büyük faktör olan dişlerin bakımlı ve düzgün görünmesi de bakım konusunda önemli bir yere sahiptir. Zamanla sigara, kahve, çay, soğuk ve sıcak gibi çeşitli etkenler nedeniyle yapısı ve rengi bozulan dişlerin, çirkin bir görünüme sahip olması muhtemeldir. Bu gibi durumlar insanın yüz ifadesini etkileyen bir unsurdur. Dişlere estetik ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak için lamina porselen kaplama dişler diş hekimleri tarafından, tavsiye edilmektedir. Bayrampaşa Lamina Kaplama kliniğimizde, işinin uzmanı hekimlerimiz aracılığı ile yapılan lamina porselen diş kaplamaları, dişlerinizin daha sağlıklı daha beyaz ve güzel görünmelerini sağlamaktadır.

Lamina Porselen Kaplamalar Nasıl Yapılır?

Lamina porselen diş uygulamasının tedavi süresi, diğer diş yapımlarına göre daha kısa olması, tercih sebeplerinin başında olmasına neden olmaktadır. İlk muayenede dişlere herhangi bir işlem yapmadan hastadan ağız ve diş ölçüsü alınır. Daha sonra hazırlanan porselen dişler, özel ve çok kuvvetli olan medikal diş yapıştırıcısı ile dişlerin ön kısmına yapıştırılır. O nedenle porselenin sert bir madde ile dokunulmadığı sürece, düşmesi veya kırılması mümkün değildir. Bayrampaşa Lamina kliniğimizde yaptıracağınız porselen kaplama dişlerinizi, sorunsuz şekilde, zamanında yapılan bakımları ve kontrolleri sayesinde, uzun yıllar kullanma şansına sahip olacaksınız. Lamina porselen dişlerinizi kullanmaya başladığınızda, diş bakımına daha fazla dikkat edilmelidir.

Porselen Lamina Kaplamaların Avantajları Nelerdir?

Porselen lamina uygulamasını avantajlarının başında kısa sürede yapılması gelmektedir. Kısa sürede yapılmasını sebepleri ise diğer diş yapımları gibi bir alt yapıya gerek olamaması yer almaktadır. Porselen ölçülere yapıldıktan sonra dişe yapıştırılıncaya kadar çok ince ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Ancak diş üzerine yapıştırıldıktan sonra çok sağlam bir yapıya sahip olmaktadır. Sert maddeler veya cisimlerden kaynaklanan etkilerden dolayı kırılma olmadığı sürece, uzun yıllar kullanıma uygundur. Bayrampaşa Lamina uygulaması kliniğimizde yaptıracağınız porselen kaplama, bakım ve kontrolleri zamanında yapıldığı takdirde, uzun yıllar kullanabileceğiniz porselen kaplamaya sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu hizmeti bizden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Lamina Kaplama Hizmetimizden Yararlanmak İçin

Kliniğimizin vermiş olduğu, lamina kaplama hizmetlerimizden yararlanmak ve kaliteyi yakalamak için internet üzerinden vermiş olduğumuz numaramızı aramanız veya kliniğimizi ziyaret etmeniz, size bu hizmeti sunabilmemiz için yeterli olacaktır. Kliniğimizi arayarak, Lamina fiyatları ve uygulamalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Lamine diş porselen kaplama fiyatları, kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak lamine diş kaplama fiyatları diğer diş protez işlemlerine göre biraz pahalıdır. Ancak kolay ve çabuk yapılması, daha estetik ve güzel görünmesi, pahalı olma sebeplerini ortadan kaldırmaktadır. Bu hizmetimizden yararlanmak için bizi aramanız veya kliniğimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Kliniğimiz, sizlere her zaman daha kaliteli hizmet sunmak için yanınızdadır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?