Bayrampaşa Zirkonyum Kaplama

bayrampasa_zirkon

Bayrampaşa Zirkonyum Kaplama

Bayrampaşa zirkonyum kaplama uygulaması son birkaç dönemdir diş estetiği ve diş tedavisi alanında oldukça popüler bir uygulama olmayı başarmıştır. Hastaları bu diş kaplamasını tercih etmesinin en önemli nedeni ise doğal diş görünüm vermesi ve uzun yıllar dayanıklı olmasıdır. Doğal diş renginde olduğundan dolayı diş hekimleri tarafından tavsiye edilen bir uygulamadır. Zirkonyum kaplamalar özel maddeden yapıldıklarından dolayı ağız yapısına ve diş etine birebir uyum sağlarlar. Zirkonyum diş kaplamalarını en önemli özeliği ise tedavi sonrasında hastaya ağrı ya da acı vermezler. Kullanım sırasında renk değişikliği yapmaz ve uzun vadeli kullanım olanağı sunar. Bayrampaşa zirkonyum uygulaması sayesinde kaybettiğiniz doğal dişlere özlem duymasınız.

Zirkonyum Diş Kaplama Uygulaması Nasıl Gerçekleşir?

Zirkonyum kaplama uzman hekim muayene sonrasında hekimin karar vermesi ile başlar. 3 aşamadan oluşan tedavi süreci ve sonrası doktor tarafından takip edilir. Sorunsuz bir şekilde uygulanabilen zirkonyum kaplamalarda doğal dişinize zarar vermeyecek işlemler ile yapılmaktadır. Diş hekiminiz genel muayene sonrasında zirkonyum kaplama için neler yapacağınız ve nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini size ayrıntılı bir şekilde anlatarak işe başlar. Diş tedavisi ve diş estetiğinde porselen ve diğer kaplamalar tek başına yeterli olmadığından dolayı zirkonyum diş kaplaması burada önemli bir detay olarak görülür. Bayrampaşa zirkonyum ağız içinde kusur oluşturmadığından ve doğal diş görünüm yarattığından dolayı günden güne popüler olmaktadır.

Zirkonyum Diş Fiyat Seçenekler

Zirkonyum diş fiyatları kaplama öncesi ve sonrasında yapılacak müdahalelere göre farklılık göstermektedir. Dolayısı ile bu konuda net bir rakam söylemek pek doğru olmaz. Örneğin kaplama öncesinde doktor ihtiyaç duyarsa hastanın doğal dişlerine dolgu gibi işlemler yapılmaktadır. Bu da ayrı bir ödeme anlamına gelir. Bunu dışında çürük çatlak ya da kırılmış dişler varsa bunlar tamir edilmeden zirkonyum kaplama yapılmaz. Bu işlemler için de ekstra bir ücret gerekmektedir. Buna benzer daha birçok uygulamalar gerekeceği için zirkonyum diş kaplama fiyatları da kişiye göre değişiklik göstermektedir.

Fiyatlara etki eden diğer faktörler ise şu şekildedir;

• Dişin büyüklüğü; çünkü her kişini dişleri aynı büyüklükte olmayabilir
• Ağız yapısı; her kişiye özel farklı bir ağız yapısı vardır
• Kaplama öncesinde dişlere yapılacak ek tedaviler
• Diş eti, diş yapısı ve diş sayısı

Bayrampaşa zirkonyum fiyat konusunda ve tedavi detaylarını uzman diş hekimlerinden alabilirsiniz diş hekimleri tedavi öncesinde ve sonrasında size en doğru yolu gösteren önemli bir detay oluyor.

Zirkonyum Özellikleri

Bayrampaşa zirkonyum uygulaması doğal diş rengi ve görünümü diş sektöründe önemli bir detay olmaktadır. Her ağız yapısına uyum sağlayabilen bir yapıya sahip olduğu için diş tedavisi ya da diş estetiğinde tercih edilebilecek en iyi seçenektir. Estetik ve güzel görünümlü ve doğal dişlerimiz aratmasın diyenlerin fiyatına bakmaksınız tercih ettiği uygulamadır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?