Beşiktaş İmplant Tedavisi

beşiktaş implant

İmplant Sanatı uzman hekimlerimiz tarafından Şişli bölgesinde kurulmuştur. Siz değerli hastalarımıza özel planlamalar yaparak süreci olumlu şekilde sonuçlandırmak için çalışıyoruz. İmplant Sanatı olarak Beşiktaş da ikametgâh eden hastalarımız için implant uygulaması yapmaktayız.

İmplant uygulaması günümüzde görünen, doğal dişlere en yakın alternatiftir. İmplant uygulama yapılan diş, geleneksel köprü ve protezlere göre kullanım olarak iyi konuşma ve çiğneme işlemi sağlar. İmplant sayesinde hem eksik olan dişler tamamlanarak normal işlevini yerine getirir hem de ağızdaki eksik dişlerin oluşturduğu görüntüyü kapatarak estetik olan dişlerin doğal ve güzel gözükmesini sağlar. İmplant tedavisi gerçek dişlere çok yakın bir görünüm de oldukları için doğal gözükmektedirler. Eksik dişleri tamamlarken diğer dişlere de dokunulmadığı gibi yapılarının bozulmadığı için de tüm protezlere oranla daha uzun ömürlüdürler.

Hastaların büyük çoğunluğu Beşiktaş implant uygulamasından son derece memnundur ve yaşam kalitelerinde önemli bir iyileşme yaşarlar. Beşiktaş implant uzun süreli başarıya ulaşmak için, uygun fırçalama, temizleme, durulama ve rutin diş muayeneleri gereklidir. Cerrahınız, diş bakımı prosedüründen sonra takip bakımınızı daha ayrıntılı olarak tartışacaktır.

Ne Zaman İmplantı Uygulaması Gerekli Olabilir?

Eksik bir veya daha fazla dişiniz varsa, bir diş implantı olması eksik dişleri değiştirmek için bir seçenek olabilir. Dişlerdeki büyük boşluklar için bile, Beşiktaş implant tedavisini kullanarak sabit bir diş restorasyonu mümkündür.

Beşiktaş İmplant Uygulaması Sonrasında Neler Beklenir?

İmplant bölgesinin iyileşmesini sağlamak için ameliyattan sonra yumuşak yiyecekler yemeniz gerekebilir. İmplant tedavisi için özel bir bakım gerekmez. Dişlerinizi fırçalayarak ve diş ipi kullanarak temiz tutmanız ve düzenli diş muayeneleri yaptırmanız önemle tavsiye edilir.

Beşiktaş İmplant Fiyatı Ne Kadar?

Hastanın ağız ve diş durumuna, kaç tane implantın uygulanacağı ve hastanın çene kemiğinin yeterli olup olmayacağı gibi durumlar implant fiyatı için değişiklik gösterebilir. Bilimsel çalışmalar, implantların ömrünü optimum bakım ve düzenli kontrollerle doğrulamaktadır. Yüksek kalitede bir implant tedavisi bu nedenle diş sağlığınızın geleceğine uzun vadeli bir yatırımdır. Bu yüzden bu uygulama için standart olarak fiyat vermek mümkün olmamaktadır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?