Beşiktaş Zirkonyum Kaplama

beşiktaş zirkonyum

Beşiktaş Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum, kaplama diş olarak isimlendirilir. Kaplama zirkonyum kaplama tedavisi birçok olumlu özelliğe sahiptir. Güçlü ve metal yapıya sahiptir. Zirkonyum kaplama uzun ömürlü kaplama diş türüdür. Beşiktaş zirkonyum kaplama sağlam ve uzun ömürlü ürünler kullanılır. Zirkonyum diş malzemesinin dayanıklılığı ve kalitesinin yanı sıra, insan vücuduna uyumlu olarak yapılır. Surat ve çene kısmına uyumlu olarak yapılan zirkonyum kaplama diş kötü görünen dişler, kazan neticesinde kötü gözüken dişler ve iflas etmiş dişlere yapılır. Gülüş estetiği yapılır. Yarım kron, tam kron ve kötü ihtiyacı olduğu gözükür. Tam kron yöntemler arasında estetik çözümlere sahiptir. Bu tam çözümler zirkonyum kaplama ve tam seramik kaplama türüdür.

Zirkonyum Kaplamanın Önemi ve Nasıl Uygulanır?

Zirkonyum kaplama görsel açısından önemlidir. Diş yapısı ve diş yapısı şekilsiz kişilere uygulanan zirkonyum kaplama görünüş olarak öneme sahiptir. Zirkonyum kaplama farklı şekilde uygulanır. Tedaviye başlandıktan sonra uzman kişi tarafından ölçü alınarak dijital ve manuel ölçüler laboratuvara gönderilir. Laboratuvar ortamında kullanılan üç boyutlu tarayıcılar ve yazıcılar ile yapılacak model oluşturularak üretime başlanır. Zirkonyum blokların üzerinden, cihazlar desteği ile kazınarak ağızın içinde tatbik edilir. Zirkonyum kaplamanın ilk aşaması tamamlanmış olur. Beşiktaş zirkonyum çeşitli türde yapılan fırınlama işleminden sonra hazır hale getirilir. Opak zirkonyum ve translusent seçenekleri ile beraber full zirkonyum uygulamasında uygulanan diş protezinin tamamı tercih edilebilir.
• Diş büyüklüğü
• Ağız yapısı
• Diğer dişlere uygulanacak tedaviler
• Diş sayısı ve diş yapısı

Fiyatlarda ki farklılık yukarıda ki uygulamaya göre değişkenlik gösterir.

Zirkonyum Diş Kaplama Avantajları

Zirkonyum diş kaplama işlemi uygulanırken kişiye sağladığı avantajlar bulur. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

Biyolojik Uyumluluk: İnsan vücudunun kimyasal yapısına uygun şekilde uyarlanır. Bu yüzden reddetmez. Enfeksiyon, ağrı, komplikasyon, gibi alerjik reaksiyonlar gerçekleşme ihtimali çok düşüktür.

Doğal Görünüm: Beşiktaş zirkonyum uygulaması dişte renk değişimi veya diş lekeleri gibi tamamen doğal hale getirmek için yeni uygulanan uygulama sonucunda doğal görünüme sahip olur.

Dayanıklılık: Sakız çiğneme, ısırma gibi uygulanan faaliyetler sonucunda kaplama yapılan diş kesinlikle zarar görmez. Zirkonyum kuronların yapısı direnci oldukça fazladır.

Uzun Ömürlü: Porselen malzemeler üretilen kaplamalara göre oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ömürlük malzemeden tasarlanır.

Zirkonyum Kaplamaya Neden İhtiyaç Duyulur?

Zirkonyum kaplama dişe diş şekli kötü olan, çürüyen hatta kaza sonucunda dişlerinin bazıları zarar gören, darbeden etkilenen kişilere zirkonyum kaplama yapılır. Önce kişinin uygun olup olmadığı uzman kişi tarafından görünerek, plan ve planlama yapılır. Kişiye uygulanan zirkonyum uygunsa zirkonyum kaplamaya başlanır. Beşiktaş zirkonyum fiyat standart değildir. Uygulanan diş sayısı ve uygulanacak tedaviye göre fiyat değişkenlik gösterir. Kullanılan kaliteli malzemeler zirkonyum kaplama uygulanan kişide doğal görünüme sahip olur. Zirkonyum kaplama hizmetini kurumumuzdan alabilirsiniz. En kaliteli malzemeler ve profesyonel uzmanlar sayesinde gerçek diş yapısına sahip olursunuz. Zirkonyum kaplama yapılan kişi mutlu olur.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?