Beykoz İmplant Tedavisi

beykoz implant

Günümüz teknolojisiyle hazırlanmış İmplant Sanatı kliniğimiz Şişli bölgesinde kurulmuştur. Kliniğimizde, kendi alanlarında uzmanlaşmış hekim kadrosuyla İmplat uygulaması yaparak hastalarımıza kaliteli hizmet vermekteyiz.

İmplant uygulaması eksik olan dişlerin yerine işlevini yeniden kazandırmak için çene kemiğine yerleştirilen ve uygun malzemelerden yapılan yapay diş köküdür. Diş teknisyeni planlamanın erken aşamalarında dahil edilmesi çok yararlıdır. İmplant diş hekimliği son 30 yılda kesin olarak kurulmuş bir disiplin haline geldi. Eksik dişiniz, kırılmış dişiniz veya aşırı çürümüş bir dişiniz için endişeleniyor musunuz? Artık endişelenmeyin çünkü Beykoz implant endişelerinizi giderecek. Beykoz implant uygulaması eksik dişler için en doğal görünümlü ve doğal hisli diş prosedürlerinden biridir. Kayıp bir diş gülüşünü mahvedebilir ve çekiciliğinizi kaybetmenize neden olabilir. Benlik saygınızı azaltabilir ve çevrenizdeki insanlarla olan ilişkinizi etkileyebilir. Beykoz implant tedavisi çene kemiğinizi sağlıklı tutar ve yüz yapınızı korur.

Beykoz İmplant Tedavisi Ağız Sağlığınıza Nasıl Bir Fayda Sağlayacak?

Bazı insanlar neden diş implantına ihtiyaç duyduklarını ve ağız sağlığına nasıl fayda sağladığını merak ediyor. Bir dişi kaybettikten sonra yemek yeme zorluğu, çene kemiğinin bozulması ve diş eti hastalığına yakalanma riski daha yüksek olabilir. Kalan dişler kayabilir ve eşit olmayan bir gülümsemeyle yüz derisinin sarkması da mümkün olabilir. Beykoz İmplant Tedavisi sayesinde implant uygulaması çene kemiğini korumak için eksik bir dişin yerine geçer. Sadece normal bir diş gibi değil aynı zamanda bir diş olarak da işlev görür. Eksik dişin ağız dokusu iyileştiğinde, diğer dişler gibi görünmesi ve çalışması için çene kemiğine bir taç ile takip edilen bir implant vidası yerleştirilir. Sonuç olarak daha iyi ağız sağlığı, fantastik bir gülüş ve güvende bir artış…

Beykoz İmplant Fiyatları

İmplant tedavi fiyatları, hastanın ağız sağlığı, hastanın ihtiyaçları ve tedavi için uygulanacak aşamalarla doğru orantılı olarak değişiklik gösterir.

İmplant Uygulaması Güvenli Mi?

Beykoz implant uygulaması güvenilir ve etkilidir. Kaybedilen dişlerin yerine otuz yıldan uzun süredir kullanılmaktadırlar. Yine de en iyi sonuçları elde etmek için iyi eğitimli ve deneyimli bir diş implantı diş hekimi seçmek çok önemlidir. Diş implantı diş hekimi ortaya çıkan tüm komplikasyonları ve sorunları ele almalıdır. Bu yüzden İmplant Sanatı olarak hastalarımıza kaliteli bir hizmet sağlıyoruz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?