Beykoz Lamine Kaplama

Beykoz Lamine Kaplama

Diş alanında son dönemde pek çok farklı yenilik yapılmaktadır. Birçok farklı yöntem ile dişlere estetik ve tedavi amaçlı uygulamalar yapılmaktadır. Zirkonyum diş, lamine diş, implant gibi pek çok yöntem hastaların diş tedavisi ve estetik açıdan sorunlarına etki edecek yöntemleri arasında sayılabilmektedir. Lamine kaplama da bu yöntemler arasında 1. Sırada sayılabilir. Laboratuvar r ortamında hazırlanan küçük porselen yaprakçıkların hafif törpülenmiş diş üzerine yapıştırılması olarak uygulanan bu yöntem çok popüler bir yöntemdir. Birçok kişi diş sorunlarında lamine dişi kullanım kolaylığı ve uygulama kolaylığı sebebiyle tercih ediyor. Beykoz lamine kaplama bu konuda hizmet veren başarılı bir klinik olarak adından söz ettirmektedir.

Lamine Diş Avantajları

Lamine diş pek çok avantajı sebebiyle de birçok kişi bu kaplamayı tercih etmektedir. Örneğin Işık geçirgenliğini maksimum seviyede sağladığı için doğal dişler ile ayırt edilemeyen bu uygulama estetik açıdan birçok kişinin tercihi arasına girmiştir. Ayrıca uygulamasının kolaylığı da tercih edilebilirliğini arttıran bir özelliktir. Bu uygulamayı tercih etmenin diğer bir önemli nedeni ise dişe herhangi bir zarar verilmemesidir. Bazı uygulamalarda dişin küçültülmesi gerekmektedir. Fakat lamine kaplamada böyle bir durum söz konusu değildir. Dişe zarar verilmemesi de insanların bu yöntemi tercih etmesinin en büyük etkenleri arasındadır. Lamine dişlerin pürüzsüz porselen yapısı nedeni ile kullanım sırasında üzerinde diş taşı veya renk değişikliği olmaması da birçok insanın bu kaplama yöntemini tercih etmesinin en büyük nedenleri arasındadır.

Lamine Diş Dezavantajı ve Ömrü

Beykoz Lamine Kaplama
Lamine Kaplama Uygulaması

Lamine dişlerin avantajlarının yanı sıra dezavantajları da bulunmaktadır Bu dezavantajları ise oldukça küçük bir alanı kapsamaktadır. Daha çok estetik bir uygulama olan ile lamine dişi ciddi diş sorunlarında kullanmak doğru değildir. Özellikle eksik diş gibi durumlarda Bu uygulamanın kullanması sağlamlık açısından çok uygun değildir. Bunun dışında uygun maliyet ve kullanım kolaylığı sebebiyle lamine dişin birçok avantajı insanları bu uygulamayı tercih etmeye teşvik etmektedir. Gerekli ve düzgün bakım yapıldığı zaman lamine dişin ömrü çok uzun yıllar olabilmektedir

Kimler Lamine Kaplama Kullanabilir?

Beykoz lamine uygulaması herhangi bir yaş grubu gözetmeksizin birçok kişi tarafından uygulanabilmektedir. Örneğin çapraşık diş, kırık diş gibi durumlarda bu uygulama sıkça tercih edilmektedir. Ayrıca dişler arasındaki boyut uyumsuzluğu durumlarında da yine bu kaplama tercih edilmektedir. Bunun dışında Bazı insanların doğuştan gelen dişlerde oluşmuş çapraşık yapılarda da lamine diş uygulaması kullanılmaktadır. Bazı kimselerde kötü alışkanlıklar sebebiyle, Bazı insanların da tükürük yapıları nedeniyle dişlerde renk değişimleri olmaktadır. Bu renk değişimlerinden de kurtulabilmek için yine lamine diş uygulaması tercih edilebilir

Lamine Kaplama Fiyatları

Lamine fiyatları en merak edilen konular arasındadır. Bu uygulama birçok kişi tarafından tercih edilmektedir ve cerrahi bir yöntem değildir. Kullanılan Bazı özel yöntemler ile yapılan Bu uygulamanın maliyeti de sanıldığı kadar yüksek değildir. Beykoz lamine sizlere uygun fiyatlara bu kaplama yöntemini sunmaktadır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?