Beylikdüzü İmplant Tedavisi

beylikdüzü implant tedavisi

İmplant Sanatı uzman hekimlerimiz tarafından Şişli bölgesinde kurulmuştur. Günümüz teknolojisiyle hazırlanmış kliniğimizde, kendi alanlarında uzmanlaşmış hekim kadromuzla hizmet vermekteyiz.

İmplant Tedavisi nedir?

Uzun yıllar boyunca, dişleri eksik kişiler için mevcut olan tek tedavi seçeneği köprüler ve takma dişlerdi . Ancak, bugün diş implantları harika bir tedavi alternatifi. Diş implantları, vidalara benzer şekilde yapay diş kökleri olarak düşünülebilir. İmplant güvenli ve sağlam bir tedavidir. İmplant tedavisi eksik olan dişlerin yerine konması amacıyla, çene içerisine yerleştirilen çoğunlukla vida şeklindeki yapay bir diş köküdür. Çene kemiği titanyumu vücudun bir parçası olarak algıladığından, implantlar çoğunlukla titanyumdan yapılmaktadır. Bu tedavinin yüksek doku uyumu olması sebebiyle başarı oranı oldukça yüksektir. Diş hekimliğinde çok yaygın kullanım alanı bulma nedeni ise tek diş eksikliklerinden, hiç dişi olmayan hastalara kadar çok geniş bir yelpazede uygulanabilir olmasıdır. İmplant uygulaması komşu olan diğer dişlere hiç müdahale edilmeden gerçekleştirilir. İmplant uygulaması sayesinde çiğneme hissi normale en yakındır. Diğer dişlere müdahale etmeden tedavi imkânı sağlamaktadır.

İmplant Sanatı olarak Beylikdüzünde yaşayan hastalarımıza, güler yüzlü ekibimiz sayesinde kalite hizmet sağlıyoruz. Diş implant tedavisi eksik dişleriniz için uzun vadeli bir çözümdür. Beylikdüzü implant tedavisi için diş hekimlerimiz özel planlamalar yaparak süreci olumlu şekilde sonuçlandırmak için çalışır. Hastalarımız için hijyenik ve sağlıklı bir ortam sunuyoruz. Eksik dişlere sahip olmak, yemek yeme ve konuşma şeklinizi etkilemenin yanı sıra, kendinize olan güveninizi gerçekten etkileyebilir. Bu yüzden gülüşlerinizi deneyimli hekimlerimize emanet ettiğinizde memnun kalacağınıza inanıyoruz.

Beylikdüzü implantlar tedavisi nasıl uygulanır?

İmplant uygulaması, cerrahi bir müdahale sayesinde çene kemiğinde yapılması planlanır. Beylikdüzü implant için uygun pozisyonda, çapta ve uzunlukta yuvalar açılarak yapılır. Bu işlem yapıldıktan yaklaşık iki-üç ay içerisinde implant çene kemiğine tamamen tutunur. İmplant işlemi için lokal anestezi ile o bölgenin uyuşturulması gerekir. Beylikdüzü İmplant uygulaması uzun ömürlüdür ve yaşam boyu kişiye sorun yaratmayacak şekilde kullanılabilir. Hastaya implant tedavisinin uygulaması için, öncelikle implantı destekleyecek olan kemik yapısının ve diş etlerinin sağlıklı olması gerekir.

Beylikdüzü implant fiyatı ne kadar?

Hastanın ağız ve diş durumuna, kaç tane implantın uygulanacağı ve hastanın çene kemiğinin yeterli olup olmayacağı gibi durumlar implant fiyatı için değişiklik gösterebilir. Bu yüzden Beylikdüzü implant uygulaması için standart olarak fiyat vermek mümkün olmamaktadır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?