Beylikdüzü Lamina Kaplama

Beylikdüzü Lamine Kaplama

Diş estetiği gelişen teknoloji ile kendi alanında oldukça geliştirilmiş bir yöntemdir. İnsanlar vücutlarında beğenmedikleri pek çok yerde veya sorun olduklarını düşündükleri yerlere estetik ile çözüm üretmektedirler. Diş de yine estetik için başvurulan alanlar arasındadır. Pek çok farklı diş estetiği yöntemi vardır. Zirkonyum diş, lamine diş, implant diş bunlar arasında sayılabilecek en popüler yöntemler arasındadır. Uygulama kolaylığı ve de estetik açıdan hoş görünmesi sebebiyle birçok kişi lamine diş kaplama yöntemini sıkça tercih etmektedir. Beylikdüzü lamine kaplama kliniği diş konusundaki bütün estetik uygulamaları yapabilecek kapasitededir.

Lamine Kaplama Diş Nedir Nasıl Uygulanır?

Lamine kaplama birçok diş estetiği yaptırmak isteyen kişilerin tercih ettiği en popüler yöntemler arasındadır. Diş kaplama nedir? Laboratuvar ortamlarında dişinizden alınan ölçülere göre küçük porselen yaprakcıklar üretilmektedir. Yapılan bu porselen yaprakcıklar diş üzeri hafif törpülendikten sonra yapıştırılmalıdır. Medikal ve oldukça sağlam Yapıştırıcılar kullanılarak yapılan lamine uygulama doğru bakım sağlandığı zaman oldukça uzun ömürlü olabilmektedir. Uygulamayı çarpık diş, kırık diş, diş boyutundaki uyumsuzluklar, dişte oluşan kalıcı renk değişikliklerinde tercih etmeniz mümkündür. Lamine kaplama için herhangi bir yaş sınırı söz konusu değildir.

Lamine Diş Avantajları

Beylikdüzü Lamine Diş
Lamine Diş

Lamine kaplamanın birçok avantajını sıralamak mümkündür. En birinci avantajı arasında dişe zarar vermeden uygulanan bir yöntem olmasıdır. Bazı diş estetiği yöntemlerinde diş küçültmeye gidilebilmektedir. Lamine kaplama da ise böyle bir şey söz konusu değildir. Ayrıca kaplamanın uygulanmasının ardından kullanılan malzeme sebebiyle ışık geçirgenliği yüzde yüze yakın olmaktadır. Bu sebeple de normal diş ile lamine dişin birbirinden ayrılması mümkün değildir. Birçok kişi doğal görünümü sebebiyle lamine diş kaplama yöntemini tercih etmektedir. Lamine kaplamanın diğer tercih edilme sebeplerinden biri ise uygulama yönteminde herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek olmamasıdır. Beylikdüzü lamine uygulama tercih edildiği zaman gönül rahatlığı ile bu işlemi yaptırabilirsiniz.

Lamine Diş Fiyatları

Lamine kaplama yaptırmak isteyen insanların en çok merak ettiği konular arasında fiyatları gelmektedir. Lamine kaplama fiyatları sanıldığının aksine çok yüksek maliyetli değildir. Burada önemli olan kriter hangi diş durumunda lamine kaplama yaptırmak İstediğinizdir. Birden fazla dişe uygulanacak olan lamine kaplama da fiyatlar farklılık göstermektedir. Ayrıca bazı uygulamalarda diş boyutu bazı uygulamalarda ise renk değişikliği sebebiyle lamine uygulama tercih edilmektedir. Tercih edilen bu yöntemler sebebiyle de fiyatlarda değişkenlikler görülebilmektedir.

Lamine Kaplama Ömrü

Lamine kaplama yaptıran kişiler düzenli bakımları Yaptıkları zaman bu kaplamanın ömrü oldukça uzun olabilmektedir. Örneğin sert kabuklu yiyeceklerin ısırmaması, tırnak yeme gibi alışkanlıklardan kurtulma laminenin ömrünün uzun olmasını sağlayan etkenlerdir. Ayrıca düzenli olarak diş bakımının yapılması da yine normal dişlerde olduğu gibi lamine dişin ömrünün uzun olmasına en büyük katkıyı sağlayan etkendir. Beylikdüzü lamine kliniğinden diş estetiği konusunda bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?