Beylikdüzü Zigoma İmplant

beylikdüzü zirkon

Zigoma implant yetişkinlik ve yaşlılık döneminde bulunan birçok hastaya uygulanan bir tedavi şeklidir. Üst çene kısmı ile ilişkili olduğu için, tedavisi büyük bir titizlik ile yapılır. Yüzün elmacık kemiklerini oluşturduğu kısımlarda uygulanır. Kemiklerden destek alınarak uygulanan implant genel anestezi sayesinde gerçekleştirilir. Zigoma implant  kaybedilme ihtimali çok düşüktür. Hastanın kemik yapısında herhangi bir kırıklık olmadığı sürece tedavi uygulanabilir. İmplant yapılmadan önce bir takım teşhis ve tedavi yöntemleri uygulanır. Hastanın diş yapısında herhangi bir çürük ve diş kaybının var olup olmadığı incelenir. Tomografi yapıldıktan sonra ortaya çıkan sonuçlar incelenir. Daha sonra tüm tedavi seansını içine alacak bir model ortaya çıkarılır.

Zigoma İmplant Avantajları Nelerdir?

Diş kaybının erken yaşanması, genetik faktörler, şekerli ve sert gıdaların yoğun bir şekilde tüketimi implant yapılmasını zorunlu bir hale getirebilir. Her yaşa özgü olarak implant çeşitleri bulunuyor. Örneğin sarkmış sinüsü olan hastalarda kesinlikle uygulanır. Zigoma implant  yapıldıktan sonra implant ve dokunun kaynaması zaman alabiliyor. Tedavi sonucunda birçok hastada çene kaybının oluşması engellenir. Hastaların implant öncesi genel bir diş modeli oluşturulur. Hasta eğer modelden memnun kalır ise tedaviye oluşturulan model çerçevesinde devam edilir.

Beylikdüzü Zigoma İmplant Fiyatları 

İmplant yapılan hastaların diş yapıları birbirlerinden farklılık gösteriyor. Buna bağlı olarak uygulanan tedavi seansları da aynı değildir. Örneğin diş çürüğü olan bir hastanın öncelik ile çürük dişler çekilir. Ardından dişler temizlenir ve anestezi uygulanır. Seansların sayısı ne kadar çok artarsa fiyatı da aynı orantıda artış gösteriyor. Zigoma İmplant sayesinde birçok hasta kendisini psikolojik açıdan da iyi hisseder. Sosyal ilişkiler kurarken, düzgün bir yapısına sahip olunması önemlidir. Aksi halde kişi sosyal ilişkilerden kaçınabilir. İmplant ihtiyacı olan bireyler Beylikdüzü Zigoma İmplant şubemize gelip bizlerden hizmet alabilirler.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?