Beyoğlu Zigoma İmplant

Özel olarak tasarlanmış bir iplant sınıfına giren bu tedavi yöntemini Beyoğlu zigoma implant tarafından bizlerden alabilirsiniz. Dişlerinde uzun zamandır takma kullanmış olan hastalar zaman içerisinde çene kemiği zayıflığına maruz kalırlar. Bu nedenle artık eskisi gibi tedavi olma olasılığı kalmaz. Kimi zamanda çene kemiğinde meydana gelen aşınmanın sebebi çeşitli rahatsızlıklar olabilir. Kemik erimesi, çene kemiği kanseri gibi nadir durumlar yaşanma olasılığı da bulunmaktadır. İşte bu gibi durumların çene kemiğine verdiği hasarları yok edip hastaya tedavi sağlayacak özel bir yöntemdir Zigoma İmplant.

Herkese Uygulanabilir Mi?

Beyoğlu zigoma implant hizmetleri uygun olan herkese uygulanabilir. Çene kemiği sağlam olduğu halde hiç bir hasta için önerilmemekle beraber çene kemiğinin iyi olmadığı durumlarda da hatanın genel durumuna bakılarak karar verilir. Bu yöntem çocuklarda genellikle kullanılmaz. Eğer hastanın normal implant ile iyileşebilecek bir çene ve ağız yapısı varsa bu uygulamayı yapmaya gerek kalmayabilir. Konu hakkında uzman diş hekimlerinin görüşlerinden faydalanmak gerekir.

Herhangi Bir Riski Var Mıdır?

Bu yöntemle yapılan operasyonlar sırasında genel anestezi uygulanır. Bu işlem için özel bir anestezi uzmanı işlem sağladığı için herhangi bir zararı bulunmaz. Ayrıca iyileşme süreci normal implantlara göre çok daha kısa sürdüğü için birçok insan tarafından özellikle tercih edilmektedir.

Dişler Sabit Mi Kalacak?

Beyoğlu zigoma implant hizmetinden yaralandığınızda çeneniz zayıf düşmüş oluğu için onun kuvvetlendirebilmek adına çeşitli yöntemlerle takviyeler yapılır. Bu takviyeler sonrasında gelecek olan protezin kullanımı ve montajını sağlayan alan olacağı için sağlığınıza katkı sağlayacaktır. Protez Dişleriniz öncesinde size uygulama yapılmadan neye benzeyeceğini göstermek için bir örnekle alınarak gösterilir. Beğenmeniz halinde uygulamaya geçilir ve ömür boyu kullanabileceğiniz bir diş yapısına sahip olurunuz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?