Büyükçekmece İmplant Tedavisi

büyükçekmece implant tedavisi

İmplant Sanatı olarak günümüz teknolojisiyle hazırlanmış kliniğimizde Şişli bölgesinde kurulduk. Kendi alanlarında uzmanlaşmış hekim kadrosuyla hizmet vererek size özel tedavi yöntemlerimiz ile yüzünüzdeki gülümsemeyi çevrenize yansıtarak memnuniyetinizi belirtmeniz ilkelerimizin başında gelmektedir.

Büyükçekmecede yaşayan ve implant tedavisi düşünen hastalarımız için güvenilir ve kaliteliyi amaçlıyoruz. En güncel tedavilerimizi yenilemekte ve gelişimimizi hastalarımıza yansıtmaktayız. Büyükçekmece implant tedavisi sayesinde mutlu bir sosyal hayata sahip olacaksınız.

Bir diş implantı yapmaya karar vermeden önce, sizin için en iyi tedavinin olup olmadığını öğrenmeniz iyi olacaktır. Ameliyat hakkında bilgi sahibi olduğunuzda, işlem sırasında daha rahat olacak ve sonuçlardan da daha emin olacaksınız. İmplant uygulaması günümüzde görünen, doğal dişlere en yakın alternatiftir. Büyükçekmece implant sayesinde hem eksik olan dişleriniz tamamlanarak yine dişler normal işlevini yerine getirir hem de ağızdaki eksik dişlerin oluşturduğu görüntüyü kapatarak estetik gözükür dişlerin doğal ve güzel gözükmesini sağlar.

İmplantların Ömrü Ne Kadar?

İmplantların ağızda otuz yıl kadar sorunsuz kaldığı görülmüştür. Büyükçekmece implant tedavisinin ömrü birçok etkene bağlıdır. Hastanın sağlığı ve implantların iyi bakımı implant ömrünü etkilemektedir.

İmplant Yerleştirilmesi Ne Kadar Zaman Alıyor?

Büyükçekmece implant uygulaması, durumunuz, ihtiyaçlarınız ve uygulanacak olan işleme bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Büyükçekmece İmplant tedavisi ilk yapay kemiğin yerleştirilmesiyle başlar. Yerleştirme süresi, hastaların ağız içi genişliğine ya da ağız içindeki uygulanabilirlik durumuna göre bir teşhis konulduktan sonra süreç başlar. Bu zamanda ise bahsedilen durumlara bağlı olarak yaklaşık olarak 10 dakika ile yarım saat arasında değişiklik gösterebilmektedir.

İmplant Temizliği Önemli Midir?

Büyükçekmece implant temizliği, implant uygulamasından sonra oldukça önemlidir. İmplantların ağız içindeki yabancı cisimler olduğu düşünülürse temizliklerinin en az kendi dişleriniz kadar gerekli olduğu bir gerçektir. Ancak bu iş için yeterli zamanı ayırmanız gerekmektedir. Unutmamanız gerekir ki uygulama sonrasında tedavinin başarılı olması için gerekli olan faktör düzenli ağız bakımınızı yapmanızdır.

Büyükçekmece İmplant Uygulaması Pahalı Mı?

Dental implantların maliyeti hastanın ihtiyaçlarına göre farklılık gösterir. İki ayrı hastanın aynı diş implantı gereksinimi olmayabilir ve bu nedenle gerekli prosedürler de farklı olacaktır. İmplant fiyatı gereksinimlerinizi ve buna bağlı masrafları belirlemek için kapsamlı bir muayene olmanız gerekir.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?