Büyükçekmece Lamina Kaplama

   Büyükçekmece Lamina Kaplama

Diş yapısından memnun olmayan ve estetik olarak daha iyi bir görünüm elde etmek isteyenler için lamina diş kaplaması yapılıyor. Diş hekimlerinin yaptığı bu uygulama hem dişlerin ömrünü uzatıyor hem de daha estetik bir duruş vadediyor. Doğal diş yapısını çok fazla zedelemeden ve yapısını bozmadan yapılan bu uygulama sayesinde kişiler kendi diş yapılarını da uzun yıllar koruyabilme imkânı buluyor.  Düzenli şekilde kullanıldığında ve periyodik diş bakımları yapıldığında lamina kaplamalar uzun yıllar zarar görmeden kullanılabiliyor. Dayanıklılığı yüksek olan Büyükçekmece lamina kaplama uygulamaları hem dişlerinizi korumada hem de gülüşlerinizin daha ışıltılı olmasında çok etkilidir. Lamine diş kaplamasının ömrünü uzatmak için kişilerin diş bakımlarına daha fazla önem vermesinin yanında tırnak yemek, sert kabuklu kuru yemişleri dişle kırmak gibi davranışlardan da uzak durmaları gerekiyor.

 

   Lamina Diş Kaplama Dişin Doğal Yapısına Zarar Verir Mi?

Büyükçekmece lamina uygulaması yapılırken dişin ön yüzeyinde hafif bir aşındırma işlemi yapılıyor. Bu uygulama sayesinde hazırlanan ince porselen yapı dişe daha iyi şekilde uyum sağlıyor. Ancak lamina uygulama dişin doğal yapısına herhangi bir zarar vermiyor. Çünkü bu uygulama doğal diş yapısına zarar vermeyen en nadir diş uygulamaları arasında yer alıyor. En kaliteli medikal malzemelerin kullanıldığı lamine kaplama sayesinde çok daha güzel dişlere kavuşmak mümkün hale geliyor.

 

   Lamina Diş Kaplamasını Kimler Yaptırabilir?

Büyükçekmece lamina uygulaması birçok kişinin yaptırabileceği diş uygulamaları arasında yer alıyor. Bu kişiler şu şekilde sıralanabilir:

  • Dişlerinin ön kısımdaki görüntüsünden memnun olmayanlar,
  • Daha estetik bir diş görünümü elde etmek isteyenler,
  • Dişlerinin arasında aralık bulunan kişiler,
  • Ön dişlerinde kırık ya da aşınma meydana gelenler,
  • Ortodontik tedavi sırasında bu tedaviye alternatif bir tedavi olarak,
  • Çapraşık ya da eğri diş yapısına sahip olanlar

Lamina diş uygulamasından fazlası ile yararlanabiliyorlar. Lamina diş kaplaması herkese rahatlıkla uygulanabilir bir tedavidir. Ortalama 3-4 saatlik bir sürede tamamlanabilir. Ancak kişilerin tedavi sonrasında mutlaka düzenli diş bakımı yapması gerekiyor.

 

   Lamina Diş Yaptırmanın Avantajları

Lamina diş yaptırmak birçok bakımdan avantajlı bir tedavi yöntemidir. Çünkü bu uygulama sırasında diş üzerinde çok az bir aşındırılma yapılır ve dişin doğal formu tamamen korunur. Bu şekilde dişlerinizin da ömrünü uzatma imkânı bulabilirsiniz. Lamina diş uygulaması yapıldıktan sonra sigara, çay ve kahve gibi tüketimler nedeni ile dişlerde renk değişimleri yaşanmaz. Ayrıca bu dişlere çok iyi bakıldığında uzun yıllar dayanıklılığını korur. Lamina diş uygulaması yapılırken çok güçlü medikal yapıştırıcılar kullanılır ve bu da herhangi bir şekilde sorun ortaya çıkarmak Lamina fiyatları konusunda da ulaşılabilir fiyatlar sunulduğundan kişiler zorlanmadan bu tedaviyi yaptırabilirler. Kurumumuzdan bu uygulamayı yaptırabilir ve daha estetik dişlere sahip olabilirsiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?