Çekmeköy İmplant Tedavisi

çekmeköy implant

Sağlık açısından teknolojiyle ilerleyen tıp gelişmeleri gibi, dişlerin kısmen ya da tamamen kaybında da bu tıbbi gelişmeler ve ilerlemeler gerçeğe en yakın çözümleri bizler için sunmaktadır. Bu çözümlerden olan implant tedavisi geleneksel olan köprü ve protezlere göre kullanım olarak iyi konuşma ve çiğneme işlemi sağlar. Herhangi bir sorun sonrasında diş etlerindeki kemikte ya da yaşın ilerlemesine bağlı olarak çene kemiğindeki değişikliklerin meydana gelmesi gibi durumlarda Çekmeköy implant uygulaması muhteşem bir tedavi yöntemidir. Şişli bölgesinde kurulan İmplant Sanatı kliniğimizde uzman hekimlerimiz tarafından hizmet vermekteyiz. İmplant Sanatı olarak en güncel bilgilerle tedavilerimizi yenilemekteyiz.

Düzgün ve estetik bir görünüş sergileyen dişlere sahip olmak istemez miydiniz?

Günümüzde diş implantları, doğal dişlere alternatif olarak görülmektedir. İmplant uygulaması, eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilir. Gerçek bir dişin görevini yapmaya çalışan titanyumdan yapılmış yapay diş köküdür. Çekmeköy implant ağız içerisinde farkedilmez. Çünkü implant uygulaması diş renginize ve şekline göre tasarlanır. İmplantınız olup olmadığı başkaları tarafından anlaşılmaz. Çekmeköy implant tedavisi doğal bir görünüme ve fonksiyona sahiptir ve bu nedenle onları kendi dişleriniz gibi hissedersiniz.

Çekmeköy İmplant Uygulaması Sonrasında Nelere Dikkat Etmeliyim?

İmplantlarınıza uygun şekilde özen gösterin. Her gün fırçalayın, diş ipi kullanın ve gargara kullanın. Her altı ayda bir diş hekimi ziyaret edin. Sigara içmeyi bırak. Kemiklerinizi desteklemek için kalsiyum alımınızı artırın. Süt, yoğurt, brokoli, portakal ve peynir gibi kalsiyum bakımından zengin yiyecekleri tercih edin. Dişlerinize zarar verebilecek alışkanlıklardan kaçının. (Buz, şeker, çikolata gibi)

Çekmeköy İmplant Fiyatı Ne Kadar?

Hastanın ağız ve diş yapısı, kaç adet implant uygulanacağı yapılacağı farklılık gösterir. Bilimsel çalışmalar, implantların ömrünü optimum bakım ve düzenli kontrollerle doğrulamaktadır. Yüksek kalitede bir Çekmeköy implant uygulaması diş sağlığınızın geleceğine uzun vadeli bir yatırımdır. Standart olarak fiyat vermek mümkün olmamaktadır.

İmplant Tedavisinin Avantajları Nelerdir?

Çekmeköy İmplant çene kemiğine yapısal bir zarar vermez. Böylece yüzün doğal hatlarını korur. Üstelik, kemikle bütünleşmek üzere tasarlandıkları için kalıcılığı sonunda yeni implante oldukları hissi ortadan kalkar. İmplant uygulamaları dayanıklıdır. Geleneksel protezlere veya köprülere kıyaslama yapıldığı zaman kuvvetli baskılara daha iyi dayanır. İmplantlar ağza cerrahi olarak tutturulur, bu nedenle herhangi bir diş kayması endişesi yoktur.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?