Cennet Zigoma İmplant

Zigoma implant üst çene yapısında kemik olmayan ya da kemik erimesi yaşanan hastalara yapılır. Normal implant yapılamayacak şekilde kemik erimesi yaşanan hastalara yapılacak en iyi tedavi zigoma implant yöntemidir. Bu dişlerin boyutu ortalama 4-5 cm uzunluğundadır ve hastalara sabit diş kullanma olanağı tanır. Bizler de Cennet Zigoma İmplant firması olarak hastalarımıza uzun ömürlü olarak kullanabilecekleri dişler hazırlıyoruz.

Zigoma İmplant Nasıl Yapılır?

Cennet Zigoma implant tedavisi diğer diş tedavi yöntemlerine göre daha fazla hekim bilgisi ve tecrübesi gerektirir. Hasta öncelikle hekim tarafından muayene edilir, diş filmi çekilir ve zigoma implant diş için gerekli kontroller sağlanır. Hastaya görmesi için protez diş modeli çizilir eğer hasta modelden memnun kalırsa şekil bilgisayara aktarılır ve zigoma implant diş hazırlanır. Son olarak hastaya genel anestezi altında 2 saatlik bir operasyonla hastaya yeni dişleri takılır.

Zigoma İmplant Avantajları Nelerdir?

Zigoma İmplant dişin en bilinen avantajı klasik protez diş uygulanmayan hastaların dişsiz kalmıyor olmasıdır. Çene kemiği kırılmış, hasar görmüş ya da kemik erimesi gerçekleşmiş hastalara zigoma implant diş takılır. Eskiden çene kemiği hasar gören hastalar yeniden kemik yaptırıyordu fakat bu işlem hem oldukça pahalı hem de uzun süre alıyordu. Ancak zigoma implant diş ile artık buna gerek kalmıyor. Kanser hastaları bile güvenle zigoma implant diş yaptırabiliyor. Bizler de Cennet Zigoma İmplant firması olarak özel hastalarımıza özel dişler takıyoruz.

Zigoma İmplant Fiyatları

Zigoma İmplant diş fiyatları yapılacak dişin ölçüsüne göre, hastanenin donanımına göre ve hekimin deneyimine bağlı olarak farklılık gösteriyor. Sizler de kaliteli ve güvenli bir şekilde zigoma implant diş yaptırmak istiyorsanız Cennet Zigoma İmplant firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hizmetinizdeyiz

Fatih Zigoma implant denilince en iyi hizmetlerin alınabileceği ve ala ilk gelen semtlerimizden olmaya devam etmektedir. Uzun zamandır sağlığına kavuşamayan hastalar doğru uygulanan zigoma implant sayesinde rahat bir hayat geçirebilmektedirler. Yıllarca diş protezi kullanmış olan hastalarda zaman içerisinde elmacık kemiğinde aşınmalar, zayıflamalar meydana gelir. Bu zayıflamalara bağlı olarak protez uygulanması pek mümkün olmamaktadır. İşte bu gibi hastalarda takma uygulanabilmesi için özel olarak geliştirilen zigomatik implantlar kullanılmaktadır. İhtiyaç durumuna göre alt ya da üst çeneye monte edilen, normal implantlara oranla daha uzun olan bu özel materyaller protezin monte edilebilmesi için zemin oluşturmaktadır. Bu işlemin tamamlanmasından hemen önce hazırlana dişin demosu alınmaktadır. Hasta bu demoya uygunluk verirse uygulamaya geçilir. Daha kısa sürede iyileşme, kalıcı şekilde sağlamlık gibi konularda oldukça başarılı çözümler sunan Fatih zigoma implant hizmetlerini bizim aracılığımızla alabilirsiniz. Uzman kadromuz sayesinde kısa sürede sağlığınıza tamamen kavuşmanız çok kolay olacak ve zaman kaybetmeden iyileşeceksiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?