Esenyurt Lamina Kaplama

Esenyurt Lamina Kaplama

İnsanlar dış görünüşlerinde bazı sorunlarından rahatsız olmaktadırlar. Örneğin kimileri burnundan kimleri yanaklarının duruşundan, kimileri çene yapısından, kimileri i gözlerinden, kimleri dişlerinden rahatsız olabilmektedirler. Estetik açıdan sorun oluşturan bu durumlara bazı müdahaleler yaptırarak istedikleri görünüme kavuşabilmektedirler. Dişlerde bu alanın en çok değişikliğe başvurulan bölümlerinden birisidir. Diş estetiği gerek bazı yapısal sorunlardan dolayı gerek ise bazı kazalardan dolayı rahatsız olan görünümü değiştirmek için başvurulan yollardan biridir. Birçok kişi dişlerinde bazı değişikliklere başvurabilmek için Zirkonyum Kaplama, emax diş, Lamina kaplama gibi yaygın estetik diş Yollarına başvurmaktadırlar. Esenyurt lamine kaplama uygulama sizlere bu konuda hizmet veren başarılı bir kliniktir.

Lamine Kaplama Nedir

Bazı diş sorunlarında estetik yolların dışında tedavi amaçlı olan yöntemler uygulanmaktadır. Son dönemlerde sağlam yapısı ile uygulanan diş tedavi yöntemlerinden en yaygın olanlarından biri de implant yöntemidir. Implant diş eksikliği durumlarında başvurulan en sağlam ve doğala yakın olan diş yöntemidir. Ciddi sorunların dışında diş boyutundaki rahatsızlıklar, diş rengindeki sorunlar gibi bazı basit durumlara müdahale edebilmek için de lamine kaplama yöntemine başvurulmaktadır. Lamine kaplama laboratuvar ortamında hazırlanan porselen yaprakçıkların diş üzerine yapıştırılması şeklinde uygulanan estetik bir uygulamadır. Esenyurt Lamine kaplama da diş üzeri hafif törpülenir ve bu işlemi bu şekilde uygulanır. Burada yapılması gereken en önemli işlem diş ölçüsünün doğru alınmasıdır. Uygulama çok kısa sürede uygulanabilmektedir ve pek çok kişiyi memnun edecek estetik uygulama yöntemidir

Kimler Lamine Diş Kullanabilir?

Lamine kaplamayı herhangi bir yaş grubu gözetmeksizin herkes yapılabilmektedir. Özellikle diş boyutunda uyumsuzluk, diş renginde kalıcı değişiklikler, çapraşık diş, ayrık diş gibi sorunlardan Esenyurt lamine kaplama yöntemine başvurulmaktadır. Çok kısa sürede uygulanabilen lamine kaplama yöntemi cerrahi bir müdahale olmadığı için de birçok kişinin gönül rahatlığıyla başvurduğu yöntemler arasındadır. Kaplamanın en büyük avantajlarından birisi ise dikkatli ve düzgün bakım sağlandığı zaman çok uzun yıllar kullanılabilecek sağlamlıkta olmasıdır. Genel olarak lamine kaplama ön dişlerde kullanılan bir uygulama şeklidir.

Lamine Diş Kimler İçin Uygun Değildir?

Esenyurt Lamine Kaplama
Lamine Kaplama

Lamine kaplamayı herkesin kullanabileceği bir uygulamadır. Fakat bazı durumlarda lamine kaplama uygulamak mümkün değildir Örneğin tırnak yeme alışkanlığı, kalem ısırma alışkanlığı, gece diş gıcırdatma alışkanlığı, ileri derecede diş çekilme sorunu olan kimseler lamine kaplamayı kullanılmamaktadırlar. Çünkü lamine kaplama bu tarz durumlarda kırılabilecek bir yapıya sahiptir. Bu tarz rahatsızlığı olan kimseler lamine kaplama yaptırmak istiyorlarsa öncelikli olarak bu rahatsızlıkların tedavi ettirmeleri gerekmektedir.

Lamine Kaplama Fiyatları

Lamine kaplama yaptırmak isteyenlerin en merak ettiği konuların başında ise lamine fiyatları gelmektedir. Bu uygulamayı birçok diş kliniği profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır. Diş estetik problemi olan kimselerin bu kimlikler ile irtibata geçerek dişte sorunlar sebebiyle bu uygulama yapılacaksa buna göre fiyat belirlenip yapılmaktadır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?