Eyüp Lamine Kaplama

Eyüp Lamine Kaplama

İnsanın hayatında estetik oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Birçok insan dış görünüm de rahatsız oldukları bazı yerleri değiştirmek için estetik yöntemlere başvurmaktadırlar. Kimi insan burnu ile kimi insan kaşı kimi insan çenesi ile kimi insan yanakları ile ilgili bazı görüntülerden rahatsız olmaktadır. Bunları değiştirebilmek için de estetik yöntemlere başvurmaktadırlar. İnsanlar için önemli olan işlerden bir tanesi de gülümsemedir. Gülümsemenin başkahramanı ise tartışmasız dişlerdir. Diş ile ilgili sorunu olan kimseler diş estetiği yöntemlerine başvurmaktadırlar. Günümüzde pek çok diş estetiği yöntemi vardır. Bunlar arasında en popüler olanları ise şunlardır; lamine diş,zirkonyum diş, emax,tır. Lamine diş kaplama ise insanların en hızlı şekilde diş estetiği yaptırdıkları yöntemler arasındadır ve pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Eyüp Lamine Uygulama yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lamine Diş Tedavisi

Eyüp Lamine Kaplama
Lamine Kaplama Uygulaması

Lamine kaplama nedir ve nasıl yapılır soruların cevaplarını şu şekilde anlatabiliriz. Lamine kaplama için ilk önce hastanın diş ölçüleri alınır. Daha sonra bu ölçülere göre laboratuvar ortamlarında özel porselen yaprakçıklar üretilir. Üretilen bu yaprakçıklar daha sonra klinik de hastanın dişlerine uygulanmak üzere işleme alınır. Hastanın dişleri hafiften törpülenerek üzerine bu porselen yaprakçık yapıştırılır. Lamine dişin en büyük avantajlarından birisi dişleri küçültme yoluna gidilmemesidir. Sadece milimetrik şekilde dişin ön yüzü törpülenir ve lamine diş uygulanır. Eyüp Lamine Kaplama bu işlemi en doğru ve güvenilir şekilde yapmaktadır.

Kimler Lamine Kaplama Kullanabilir Kimler Kullanamaz

Lamine kaplama herhangi yaş grubu gözetmeksizin herkesin tercih edebileceği bir diş kaplama yöntemidir. Özellikle lamine kaplama ön dişlere daha çok uygulanmaktadır. Çünkü azı dişler gibi çok fazla sağlamlık gerektiren durumlarda lamine kaplamanın kullanılması doğru olmamaktadır. Diş boyutunda uyumsuzluk olanlar, geçmeyen diş rengi kaybı yaşayanlar, ayrık diş veya çapraşık diş problemleri olanlar lamine kaplamayı kullanabilmektedirler. Bu uygulamanın cerrahi bir müdahale olmaması ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşılmasından dolayı da pek çok kişi lamine kaplama tercih etmektedir. Lamine kaplama tırnak yeme, kalem ısırma, gece diş Gıcırdatma gibi sorunları olan kişilere uygulanmamaktadır. Çünkü bu alışkanlıklar lamine kaplamanın ömrünün kısa olmasına neden olmaktadır. Bu tarz sorunları olan kimseler önce bu sorunlarını tedavi ettirip daha sonra Eyüp lamine kaplama yaptırabilirler.

Lamine Kaplama Fiyatları ve Ömrü

Lamine kaplama yaptıran kişilerin en çok merak ettikleri konular arasında Bu uygulamanın fiyatı ve de ömrü sayılabilir. Lamine kaplama normal dişlerde olduğu gibi bakımı düzenli bir şekilde yapıldığı zaman oldukça uzun yıllar kullanılabilen kaplama türlerindendir. Ayrıca lamine dişler uygulanacak dişin özelliklerine göre ve sayısına göre fiyatları farklılık gösteren dişlerdir. Lamine fiyatları uygulanacak diş sayısına göre farklılık göstermektedir. Düzenli bir şekilde dişlerinizi fırçalamak ve bakımını yaparsanız uzun yıllar boyunca yaptırmış olduğunuz kaplamaları güvenle kullanmanız mümkündür. Sert kabuklu yiyeceklerden uzak durarak diş bakımımıza katkı sağlayabilirsiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?