Fatih İmplant Tedavisi

fatih implant tedavisi

Eksik dişler konuşmanızı ve çiğneme şeklinizi son derece etkileyebilir. Eksik bir diş değiştirilmezse etrafındaki dişler hareket edebilir ya da diğer dişlere zarar verebilir. Bu durum ısırmanızı etkileyebilirken aynı zamanda dişlerinize ve çene eklemlerine daha fazla stres uygulayabilir. Biz İmplant Sanatı olarak siz hastalarımıza kazandırdığımız yeni gülüşlerle günümüz teknolojilerini kullanarak hizmet veriyoruz. Uzman hekimlerimiz tarafından Şişli bölgesinde kurulan kliniğimizde implant tedavileri gerçekleştiriyoruz. Fatih bölgesinde yaşayan hastalarımız için, doğal dişlerinize en yakın alternatif olan implant tedavisini uyguluyoruz. Eksik diş çevresinde kemik kaybı olabilir. Kayıp bir dişin görünüşünü beğenmeyebilirsin. Hatta bu durum sosyal hayatınızda kendinize olan güveninizi kaybetmenize sebep olabilir.

İmplant uygulaması uzun ömürlü kullanılmaktadır. Vida gibi görünen titanyum ve insan vücuduyla uyumlu diğer malzemelerden yapılmıştır. Tek diş implantı, üst veya alt çeneye ameliyatla yerleştirilir, burada eksik dişinizin kökünün yerini alır. İmplant tedavisi doğal bir diş gibi görünür ve hareket eder. İmplantların yerleştirilme şekli anatomi veya kemik yapınıza, implant tipine ve değiştirilen dişe bağlıdır. Ağız hijyeni implantınızın başarısı için çok önemlidir. Fatih İmplant için dişinizin etrafındaki alanın özellikle temiz olduğundan emin olmanız gerekir.

İmplant İçin İyi Bir Aday Mısınız?

Genel sağlık durumunuz iyi olması önemlidir. Bazı kronik hastalıklar, ameliyat sonrası iyileşmeyi yavaşlatabilir ve fatih implant uygulamasının başarılı şekilde yerleştirilmesini önleyebilir. İmplantı destekleyebilecek bir çene kemiğinizin olması gerekir. Tütün kullanmamanızda implant için önemlidir.

İmplant Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Fatih implant, eksik olan dişlerinize güvenli ve kalıcı bir çözüm sağlar. Diş implantları, yüzünüzün daha yaşlı görünmesine neden olabilecek çene kemiğinin büzülme sürecini durdurabilir. Diş implantları sağlıklı dişleri değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırabilir. Fatih implant doğru çiğneme ve konuşma becerisi sağlar. Olası diş eti problemlerinin ve enfeksiyonlarının azaltılmasına yardımcı olur.

İmplant Pahalı Bir Tedavi Midir?

Fatih implant uygulaması kapsamlı bir muayenenin sonuçlarına göre, diş implantı ihtiyaçlarınıza en uygun olanı önerecektir. Bir diş implantı uygulaması ömür boyu sürecek bir yatırımdır. Diş yapınız, uygulanacak olan implant sayısına göre değişim gösterir bu yüzden belli bir fiyatlandırma yapmak mümkün değildir.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?