Fatih Zigoma İmplant

Diş tedavi yöntemlerinin gelişiyor olması zigoma implant tedavisi gibi halkımızın ağız ve çene sağlığı açısından her geçen gün olumlu gelişmeleri beraberinden getirmektedir. Eskiden tedavi edilemez gözü ile bakılan hastalarda bugün oldukça başarılı sonuçlar alınabilmektedir.

İmplantlar Gelişiyor

Tedavi yöntemleri teknolojinin gelişmesi ile beraber her alanda olduğu gibi cerrahi alanlarda da kendisini göstermeye başlamıştır. Öncelikle yenilikçi tedavi yöntemleri olarak implantların hayatımıza girmesi ile diş sağlığı ile beraber ağız ve çene sağlığını da kaybeden insanların tedavi edilmeleri mümkün hale gelmiştir. Sonrasında ise yine malzeme biliminin gelişim göstermesi neticesinde daha büyük yararlar sağlayan Zigomatik implantlar gibi özel materyaller geliştirilmiştir. Fatih zigoma implant hizmetlerinin sağlandığı ve başarılı olduğu semtlerimizin başında gelmekledir.

Zigoma İplantlar Nerelerde kullanılır?

Fatih Zigoma implant denilince en iyi hizmetlerin alınabileceği ve ala ilk gelen semtlerimizden olmaya devam etmektedir. Uzun zamandır sağlığına kavuşamayan hastalar doğru uygulanan zigoma implant sayesinde rahat bir hayat geçirebilmektedirler. Yıllarca diş protezi kullanmış olan hastalarda zaman içerisinde elmacık kemiğinde aşınmalar, zayıflamalar meydana gelir. Bu zayıflamalara bağlı olarak protez uygulanması pek mümkün olmamaktadır. İşte bu gibi hastalarda takma uygulanabilmesi için özel olarak geliştirilen zigomatik implantlar kullanılmaktadır. İhtiyaç durumuna göre alt ya da üst çeneye monte edilen, normal implantlara oranla daha uzun olan bu özel materyaller protezin monte edilebilmesi için zemin oluşturmaktadır. Bu işlemin tamamlanmasından hemen önce hazırlana dişin demosu alınmaktadır. Hasta bu demoya uygunluk verirse uygulamaya geçilir. Daha kısa sürede iyileşme, kalıcı şekilde sağlamlık gibi konularda oldukça başarılı çözümler sunan Fatih zigoma implant hizmetlerini bizim aracılığımızla güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Uzman kadromuz sayesinde kısa sürede sağlığınıza tamamen kavuşmanız çok kolay olacak ve zaman kaybetmeden iyileşeceksiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?