Gaziosmanpaşa İmplant Tedavisi

gaziosmanpaşa implant

İmplant Sanatı uzman hekimlerimiz tarafından Şişli bölgesinde kurulmuştur. Günümüz teknolojisiyle hazırlanmış kliniğimizde, kendi alanlarında uzmanlaşmış hekim kadrosuyla hizmet vermekteyiz. Kliniğimizde, Gaziosmanpaşa’da yaşayan hastalarımıza implant uygulaması yapmaktayız. Bir ya da birden fazla diş kaybı yaşamanız durumunda Gaziosmanpaşa implant uygulaması gülümsemenizi düzeltmenize yardımcı olabilir. Gaziosmanpaşa implant uygulaması sayesinde gülümseyebilir, bir şeyler yiyebilir ve arkadaşlarınızla gülmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Dental implantlar kemik yapısının korunmasına ve güçlendirilmesine yardımcı olur. Bu, eksik dişin yerine daha fazlasını yaptıkları anlamına gelir; kemik yapısının korunmasına yardımcı olarak mevcut dişleri de korurlar. Eksik dişler, hızlandırılmış çene kemiği kaybı ve çiğneme yetersizliği de dahil olmak üzere tedavi edilmezse ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Diş implantları ağızdaki diş köklerinin değiştirilmesidir. İmplantlar, sabit veya çıkarılabilir yedek dişler için güçlü bir temel sağlar. Size özel tedavi yöntemlerimiz ile sağlıklı bir görünüm elde etmeniz artık mümkün.

İmplantlar Nelerdir?

Bir diş implantı eksik bir diş kökünün yerine geçer. Bölgede yeterli kemik olması koşuluyla, Gaziosmanpaşa implant tedavisi üst veya alt çene içine yerleştirilebilir. Aksi takdirde, dental implantı güvenli bir şekilde yerleştirmek için yeterli kemiği yeniden oluşturmak için genellikle farklı cerrahi prosedürler uygulanabilir. Diş implantları, eksik dişler için en uzun süre kalıcı olanlardan biridir ve implante edilmiş herhangi bir cerrahi cihazın en yüksek başarı oranına sahiptir. İşlemleri sağlıklı dişleri etkilemediği ve çiğneme kuvvetlerini çene kemiğine ileterek kemik kaybını azalttıkları için, diş implantları ülkenin önde gelen dişhekimliği kuruluşları tarafından diş değiştirme bakımının standardı olarak kabul edilmektedir. Yirminci yüzyılın ortalarında, vücudun reddetmediği belli metaller keşfedildi. Bu metallerden yapılan Gaziosmanpaşa implant vidalarla veya kemikteki yuvalara takılarak yerinde tutuldu. Gaziosmanpaşa implant uygulaması çiğneme kolaylığı sağlar. Çene içerisindeki kemiği korur, doğal dişler gibi görünür. Ağızda kalıcı olarak kalır ve bir ömür boyu kullanılabilir.

İmplant Uygulaması Pahalı Bir Tedavi Midir?

Tedaviye başlamadan önce, implant yerleştirme ve protez dişlerinizi yerleştirmedeki tüm masrafların doğru bir tahminini vermeniz için her türlü çaba gösterilecektir. Her hasta kendine özgüdür ve tedavi seçeneği için her seçeneği ve her bir durumu aynı değerlendirmek doğru değildir.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?