Gaziosmanpaşa Lamina Kaplama

Gaziosmanpaşa Lamine kaplama

Diş estetiği insan hayatında oldukça önemlidir. Bazı insanlar gülümsemelerin dişlerin sorunları nedeniyle gölge düşmesin istememektedir. Ayrıca sağlık problemleri içinde diş bakımını düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Çürük, eksik diş, çapraşık diş gibi sorunlarda insan sağlığına zarar verebilecek bazı durumlar oluşabilmektedir. Bu sebeple de insanlar diş bakımına ciddi önem göstermektedir Ayrıca görüntü açısından da diş estetiği pek çok insanın başvurduğu estetik yöntemleri arasındadır. Zirkonyum diş, emax, ve lamine diş estetiği yöntemleri en popüler kullanılan diş estetiği yöntemleri arasında sıralanan bilmektedir. Özellikle ön dişlerde görünümünü güzelleştirilmesi adında Gaziosmanpaşa lamine kaplama yöntemine sıkça başvurulmaktadır.

Lamine Diş Tedavisi

Gaziosmanpaşa Lamine Kaplama
Lamine Kaplama

Lamine diş kaplamanın yapılabilmesi için öncelikli olarak hastanın hangi dişleri bu uygulama istediğini keşfetmek gerekmektedir. Ardından keşfedilen bu dişlerin ölçüsü alınır. Alınan bu ölçülere göre laboratuvar ortamında porselen yaprakçık üretilir. Birkaç gün içerisinde hazır olan bu yaprakçıklar daha sonra hastanın diş yüzeyi törpülenerek buraya yapıştırılır. Tamamen Medikal ve sağlam Yapıştırıcılar ile porselen Yaprakların dişlere yapıştırılması işlemi gerçekleştikten sonra işlem sonlandırılmış olur. Gaziosmanpaşa lamine kaplama dış yüzeyinin tamamen pürüzsüz olması devam eden kahve çay gibi alışkanlıkların dişte leke bırakma ihtimalini tamamen düşürmektedir. Ayrıca diş taşı gibi sorunların oluşumunu da lamine kaplama sayesinde önlemek mümkündür. Lamine kaplama cerrahi bir müdahale olmadığı için ve uygulaması kolay olduğu için pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu kaplama türünün diğer bir avantajı ise normal dişlerde olduğu gibi Işık geçirgenliği sağlamaktır. Işık geçirgenliği sağlayan lamine kaplamalar doğal dişlerden ayırt edilemediği için estetik olduğu anlaşılmamakta ve bu sebeple de tercih sebebi olmaktadırlar.

Lamine Kaplama Hangi Durumda Uygulanır /Uygulanamaz

Doğuştan diş yapısında problem olan kişilerde örneğin çapraşık ve ayrık dişlerde lamine kaplama yaptırmak mümkündür. Bunun dışında diş boyutunda uyumsuzluk olan kimseler yine bu yöntemi başvurmaktadırlar. Ayrıca dişlerde kırık oluşması veya bazı kahve çay gibi alışkanlıklar sebebiyle oluşmuş renk değişikliklerinin giderilmesi için de lamine kaplamaya başvurulmaktadır. Bu uygulama yapıldıktan sonra normal dişlere bakıldığı gibi dikkatli bir şekilde bakım uygulanırsa lamine kaplamanın ömrü uzun yıllar olabilmektedir. Bu kaplama genel olarak Ön dişleri uygulanmaktadır. İnsanlar herhangi Sert bir cismi ısırma gibi eylemlerde bulunmaz ise lamine kaplama zarar görmemektedir. Gaziosmanpaşa lamine yapmış olduğu işlemlerde doğru kuralım da uzun ömür garantisi vermektedir.

Lamine Kaplama Fiyatları

Pek çok insanın başvurmuş oldu lamine kaplama fiyatları merak konusu arasındadır. Lamine fiyatları uygulanacak olan diş miktarına göre değişkenlik gösteren bir diş estetiği yöntemidir. Uzman Diş Hekimleri tarafından kliniklerde yaptırılacak olan Bu uygulamanın fiyatları sanıldığının aksine çok da yüksek maliyeti değildir. Uzun yıllar kullanım sağlayabileceğiniz lamine kaplamaları yaptırdıktan sonra memnuniyetiniz gülümsemenize yansıyacaktır. Daha önce bu alanda ismini duyurmuş başarılı kliniklerde lamine kaplama yaptırmanız sonucu hızlı ulaşmanızı ve sağlam işlem yaptırmanızı sağlayacaktır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?