Güneşli Zigoma İmplant

İmplant, bireyin kaybettiği dişlerinin yerine yapılan eski dişlerle aynı fonksiyonlara sahip olan yapay diştir. Bu yapay diş vida benzeri bir ürünle diş köküne uygulanır. Güzel ve estetik bir gülüşe sahip olan hastalar aynı zamanda yenilenmiş dişlere kavuşurlar. Halk arasında gömme diş, vidalı diş olarak da bilinen bu dişler titanyum denilen sağlığa zararsız bir maddeyle yapılır. Zigoma implant ise üst çene kemiğinin implant yapılamayacak kadar erimesi ve zarar görmesi durumunda yapılan bir çeşit implant türüdür. Kısacası zigoma implant bireyin kaybettiği dişler yerine sağlam ve kalıcı dişler yapılmasıdır. Güneşli zigoma implant sizin ağız ve diş sağlığınızda yanınızda. Kalıcı dişler için bizi arayın.

Zigoma İmplant Ne Durumda Yapılır?

Zigoma implant, çene kemiği erimiş hastalarda uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntemden farklı olarak yapılan çene kemiğinin oluşturulmasıdır. Fakat bu işlem hem çok uzun hem de acı verici olabilir. Zigoma implant her sağlıklı bireye uygulanabilir. Hatta kanser hastalığı geçirmiş danışanlarda, çenesi zarar görmüş veya ameliyatla çıkarılmış hastalar da dahi uygulanabilir. Bu açıdan kullanışlı bir yöntemdir. Güneşli zigoma implant size bu hizmeti titizlikle veriyor. Hijyenik koşullarda ve güler yüzlü personeliyle size sağlıklı dişler vaat etmiyor sizi sağlığınıza kavuşturuyor.

Tedavide Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Hastalar tedavi sırasında bazı süreçlere uyarsa hem daha verimli sonuçlar alınıyor hem de iyileşme süreci hızlanıyor. Örneğin, aynı implant tedavisindeki gibi ilaçlarını düzenli kullanmalı ve doktorun tavsiyelerine uymalıdır. Sert ve kabuklu yiyeceklerden tedavisi bitene kadar uzak durmalıdır. Yine tedavi süreci tamamlanmadan sıcak ve soğuk yiyecekler tüketmemelidir. Tedavi sonrasında istediği gibi yiyip içmeye devam edebilir. Tüm bu tedavi süreçleri ve devamında da Güneşli zigoma implant sizin yanınızda. Bizi arayın size ayrıntılı bilgi verelim.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?