Güngören Lamina Kaplama

Güngören Lamine kaplama

Gülümseme İnsanların en çok önem verdiği eylemlerden bir tanesidir. İnsan yüzüne ilk bakıldığı zaman hissedilen sıcak bir gülümseme insan ilişkilerinin en birinci etkileşimlerinden bir tanesidir. İnsanların yüzüne ve duruşlarına güzellik katan gülümsemenin başkahramanı ise tartışmasız dişlerdir. İnsanları düşlerinde Herhangi bir sorun olduğu zaman gülümsemeleri bunu yansıtmaktadır. Hatta rahat hissedilmeyen bir gülümseme ise samimiyetten uzak olduğu için insan ilişkilerine ciddi zarar vermektedir. Konuşurken gülerken herhangi bir şey ifade ederken ağzımızı kullanıyoruz ve dişlerimiz gözükmektedir. Dişlerle ilgili sorun olması insanlarda Öz güven eksikliğine sebep olmaktadır. Bu sebeple Bazı insanlar diş estetiği yöntemlerine başvurmaktadırlar. Güngören lamine kaplama diş estetiği yöntemlerinin hepsinde hizmet veren bir kliniktir.

Lamine Diş Kaplama

Güngören Lamine Kaplama
Lamine Kaplama

Pek çok farklı diş estetiği yöntemi vardır. Diş estetiği yöntemleri diş yapısına Dişteki soruna göre uygulanabilmektedir. Şu anda en popüler uygulanan diş estetiği yöntemleri, lamine diş, Zirkonyum diş gibi uygulamalardır. Lamine diş uygulaması nedir ve nasıl uygulanır? Lamine kaplama yapılmadan önce hastanın diş ölçüleri alınmaktadır. Daha sonra bu ölçülere göre porselen yaprakçık hazırlanmaktadır.  Hazırlanan bu yaprakçıklar dişlerin üzeri hafif törpüledikten sonra Medikal Yapıştırıcılar ile yapıştırılmaktadır. Lamine kaplamanın en büyük avantajı diş kaybı veya diş küçültme gibi yöntemlere gidilmemesidir. Bu sebeple de insanlar dişlerine zarar vermediği için lamine kaplamayı yaptırmayı sık sık tercih etmektedirler. Lamine kaplamanın bir diğer avantajı ise porselen yapısı sayesinde Işık geçirgenliğinin sağlaması ve doğal dişlerden ayırt edilemeyecek uyum içerisinde olmasıdır. Güngören lamine diş estetiğinde pek çok başarıya imza atmış bir kimliktir.

Lamine Uygulaması Yapılacak Diş Sorunları

Lamina kaplama yaptırmadan önce hangi durumlarda Bu uygulamanın yapılabileceğini araştırmak gerekmektedir. Doğuştan gelen çapraşık Diş ve ayrık diş sorunlarında lamine kaplama ile çözüme kavuşturmak mümkündür. Daha çok ön dişlerde lamine kaplama yaptırılabilir. Arka dişlerde sağlamlık gerekçesi ile lamine kaplama yaptırmak uygun değildir. Ayrıca uzun süreli dişteki renk değişikliklerinden dolayı lamine kaplama yaptırılarak renklere beyaz ve güzel görünüm kazandırılabilmektedir. Bunun dışarısına diş boyları arasındaki uyumsuzluk gibi sorunlarda da lamine kaplama başvurarak sorunlar çözüme kavuşturulabilmektedir. Muhteşem gülümsemelerin beyaz İncisi olan dişlere lamine kaplama ile Ulaşmak mümkündür. Güngören lamine kaplama Hayal ettiniz beyaz ve muhteşem Gülüşleri sizlere sunmaktadır

Lamine Fiyatları

Lamine kaplama yaptırmak isteyen pek çok kişinin Merak ettiği konular arasında lamine kaplamanın ömrü ve fiyatları gelmektedir. Düzgün kullanım sağlandığı zaman lamine kaplamanın ömrü oldukça uzundur. Fiyatlarına Gelecek olursak lamine kaplama uygulanacak olan diş sayısına ve durumuna göre değişkenlikler gösterecek fiyatlara sahiptir Fakat muhteşem gülümsemelere sahip olabileceğiniz bu uygulama cerrahi bir müdahale olmadığı için uygun fiyatlara yapılabilmektedir. Lamine kaplama yaptırmak için güvenilir bir klinikte uzman diş hekimleri tarafından bu uygulamayı yaptırmanız gerekmektedir. Lamine fiyatları oldukça başarılı sonuç getirecek uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?