Güngören Zigoma İmplant

Ağız ve diş sağlığı konforlu bir yaşam için çok önemlidir. Eğer sağlıklı bir ağıza sahip değilsek beslenmemizi olumsuz etkiler. Bu da vücut sağlığımızı etkiler. Güngören zigoma implant ağız ve diş sağlığınız için gerekli her şeyi sağlayarak size konforlu bir yaşam sağlıyor. İmplant, kaybedilen dişler yerine yapılan bir çeşit vida benzeri malzemeyle yapılan yeni diş işlemidir. Zigoma implant ise üst çenesi zarar görmüş hastalara uygulanabilen bir çeşit implant türüdür. Zigoma implant sağlıklı her bireye uygulanabildiği gibi çenesi kaza sonucu zarar görmüş hastalara da bir tedavi yöntemi olarak yapılabilir. Ayrıca ameliyatla çenesi çıkarılmış hastalara da bu yöntem uygulanabilir.

Zigoma İmplantın Faydaları

Zigoma implant yapılan hasta sağlıklı ve sabit dişlere sahip olur. Sağlıklı her bireye uygulanabildiği için zor ve uzun bir sürece gerek kalmaz. Normal dişlerin yerine geçtiği için istediğiniz besini rahatlıkla tüketebilirsiniz. Hastalar ömür boyu kullanabileceği dişlere sahip olurlar. Yalnız dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar doğru bir şekilde uygulanırsa herhangi bir sorun çıkmadan sağlıklı dişlerine kavuşabilirler.

Zigoma İmplant Tedavi Sürecinde Yapılması Gerekenler

Zigoma implant uygulaması yapılan bireyin aynı implant da olduğu gibi tedavi süreci bitene kadar yapması gereken bazı şeyler vardır. Bunlar tedavi süresince doktorun söylediği vakte kadar sıcak yiyecekler tüketmemeleri gerekir. Geçici zigoma implant protezi olduğu sürece sert yiyeceklerden uzak durmaları gereklidir. Geçici protez eğer kırılırsa hemen doktora başvurmaları gerekir. Yoksa bu uygulama için yapılan işlem kaybolabilir. Bunlara dikkat edilirse sağlıklı ve estetik bir gülüşe sahip olmanız çok kısa bir sürede Güngören zigoma implant ile mümkün. Güngören zigoma implant olarak size bu hizmeti profesyonel olarak uzman ekibimizle güler yüzle veriyoruz. Bize ulaşın ve size sağlıklı harika gülümsemeler sizin olsun.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?