Güngören Zirkonyum Kaplama

  Güngören Zirkonyum Kaplama

Güngören İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ilçelerinden biridir. On bir mahalleden oluşan bu ilçenin nüfusu 350 bine yaklaşmaktadır. Burası 1992 yılında ilçe olmuştur. Güngören’e İstanbul’un her yerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca her yere ulaşım sağlayan araçlar bulunmaktadır. Anadolu’nun farklı şehirlerinden yoğun bir şekilde göç almaya başlayan ilçenin nüfusu artmaya ve buna paralel ilçe gelişmeye başladı. Yüz ölçüm olarak pek büyük sayılmayan ilçe nüfus olarak yoğun bir yerdir. Güngören zirkonyum kaplama merkezi diş hastalıklarınızla ilgili tüm konularda size hizmet vermekte ve dilediğiniz her an bizden bilgi alabilirsiniz. Zirkonyum kaplama çağımızda önemi her geçen gün artan diş tedavi yöntemidir.

  Zirkonyum Hangi Malzemelerden Üretilir?

Güngören zirkonyum diş merkezi yaptığı kaliteli hizmetlerine bir yenisi olan zirkonyum kaplama hizmetini de vermektedir.  Zirkonyumun önceleri kullanılmamasının nedeni sert olması ve işlenmesinin zor olmasıdır. Günümüzde gelişen teknoloji ile yeni cihazlar ve malzemeler kullanılmaya başlandı. Zirkonyum diş yapımında kullanılan beyaz maddeden oluşur. Bu beyaz madde saf haliyle alınarak zirkonya denen seramiğe dönüşür. Belli bir süre fırınlarda işlenen bu ürün desteksiz bir kaplama ürünü olarak diş merkezlerinde yerini alır. Ayrıca bu zirkonyum denen malzemelerden yapılan dişler içerisinde metal bulundurmaması önemli bir gelişmedir.

  Hangi dişlere zirkonyum Kaplama Yapılır

Dişler herkes için önemli olan bir ayrıntıdır. Bu sebeple hem diş sağlığına hem de görünümüne önem verilmektedir. Yaşanan teknolojik gelişmelerde dişlere verilen öneme olanak tanımaktadır. Bu yüzden diş rahatsızlığı ve görüntü bozukluğu bulunan herkes Güngören zirkonyum uygulaması ile daha iyi bir görüntüye sahip olabilir. Bunlar,

  • Diş renklerinin bozuk olmasından dolayı operasyon geçirip sonuç alamayanlar
  • Kırık dişi bulunan şahıslar
  • Ayrık dişlerinden rahatsızlık duyanlar
  • Üst üste dişi olanlar ve eğri dişi bulunanlar

Zaman içerisinde incelme olan dişlerde zirkonyum kaplama rahatlıkla yapılabilir.

  Zirkonyum Kaplama Öncesi ve Sonrası

Zirkonyum kaplama yapmaya karar veren kişilerin dişleri üzerinde bir takım pürüzler giderilir. Zirkonyum kaplama öncesi eğer diş etlerinde ya da diş üzerinde kesim olacaksa hastaya lokal anestezi yapılır. Böylece her hangi bir acı hissedilmez. Tedavi süresi birkaç gündür. Daha sonra normal hayatınıza sağlıklı ve estetik görünümlü dişlerinizle devam edebilirsiniz. Zirkonyum kaplamalar takıldıktan sonraki hafta aşırı sıcak ve soğuk içeceklerden ve sert yiyeceklerden uzak durmak gerekir.

  Zirkonyum Ücretleri

Zirkonyum son zamanlarda çokça tercih edilen bir diş kaplama yöntemidir. Birçok avantajı bulunan Güngören zirkonyum fiyat noktasında da size uygun seçenekler sunuyor. Fiyatlarımızı kullandığımız malzemenin kalitesi ve işçilik hizmetleri ile yapılacak diş sayısı belirlemektedir. Güngören zirkonyum kaplama merkezimiz zirkonyum yaptırmak isteyenlere ve zirkonyum hakkında merak edilen tüm bilgileri gelen müşterilere kaliteli hizmetleri içerisinde sunmaktadır. Her türlü desteği bizden alabilirsiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?