İstanbul İmplant Tedavisi

istanbul implant tedavisi

İmplant Sanatı olarak Şişli bölgesinde hastalarımıza özel planlamalar yaparak süreci olumlu şekilde sonuçlandırmak için çalışıyoruz. İstanbul implant tedavisi ile en güncel bilgilerle tedavilerimizi yenilemekte ve gelişimini hastalarımıza yansıtmaktayız.

İstanbul implant uygulaması, eksik dişlerin değiştirilmesi için uzun vadeli bir çözümdür. İmplant Sanatı uzman hekimlerimiz onları doğrudan çene kemiğinize yerleştirir, burada eksik dişinizin veya dişlerinizin kökü için yapay bir yedek sağlarlar. Kronları veya takma dişleri, köklerin doğal dişleri desteklediği şekilde destekleyebilirler. Eksik dişlere sahip olmak gerçekten güveninizi artırabilir, aynı zamanda yeme ve konuşma şeklinizi de etkileyebilir. İstanbul implant dişlerin değiştirilmesi için uzun süreli ve gizli bir tedavi seçeneği sunar.

İstanbul implant uygulaması doğrudan diş çenenize yerleştirilen ve eksik diş kökünüzü değiştiren bir titanyum vidadır. Takıldıktan sonra, implantınızı çevreleyen kemik yavaş yavaş kaynaşır ve implantı sıkıca yerinde tutar.

Neden İstanbul İmplant Uygulamasını Tercih Etmeliyim?

İmplantlar doğal dişler gibi görünür. İstanbul implant uygulaması çiğneme kuvvetleri implant içinden kemiğe iletildiğinden ve doğal kemik yenileme sürecini uyardığından, değiştirilmiş dişin altındaki kemiğin yapısını korur ve ek kemik kaybını önler. Bu sayede hem restore edilmiş dişlerin hem de yüzün iyi bir görüntüsünün korunmasına yardımcı olur.

İstanbul İmplant Tedavisi için Uygun bir Aday Mıyım?

İstanbul implant tedavisi genel sağlığı iyi olan ve sağlıklı diş etleri olan çoğu kişiler için uygundur. 18 yaşın altındaki çocuklar ve gençler için uygun değildir. Bunun sebebi alttaki kemiklerin hala büyümekte olduğundan dolayıdır.

Baş ve boyun bölgesine radyoterapi uygulanmış bireylere, kemik büyüme ve gelişimini tamamlamamış genç bireylere, sigara kullanımı ağız içindeki yara iyileşmesini baskıladığından dolayı ve implant başarısını düşürdüğünden; sigara kullanımı çok fazla olan kişiler İstanbul implant uygulaması için uygun aday değillerdir.

İmplant Pahalı Bir Tedavi Yöntemi Midir?

İstanbul implant sağlığınıza ve refahınıza uzun vadeli bir yatırım olarak düşünülebilir. Başarılı implantlarımız tedavi zaman alıcı olsa bile, uzun yıllar boyunca size doğal görünümlü ve güçlü dental restorasyonlar sağlar. İstanbul implant tedavisi, fiyatlarının yüksek ya da düşük olması uygulanan implant markasına, işlem sırasında kullanılan yardımcı cerrahi malzemelere ve kaç tane implant yapılacağına bağlı olarak gerçekleşir.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?