Kadıköy İmplant Tedavisi

kadıköy implant tedavisi

Uzun yıllar boyunca, dişleri eksik kişiler için mevcut olan tek tedavi seçeneği köprüler ve takma dişlerdi. Bugünlerde kullanılan implant uygulaması ise 21. yüzyılda üzerinde en çok tercih edilen diş tedavi yöntemi olduğu ortaya çıktı. İmplant Sanatı olarak Şişlide bulunan diş kliniğimizde hastalarımıza, implant uygulaması yapmaktayız. Kadıköy de yaşayan hastalarımız için implant tedavisi yapıyoruz.

Kadıköy implant uygulaması gerçek diş görünümündedir. Aslında, implantınız takıldıktan sonra, yeni dişiniz ile gerçek dişleriniz arasında farkı farketmeyeceksiniz bile. Doğal görünmenin yanı sıra, Kadıköy implant gerçek dişlerinizden farklı bir his vermezler. Diş implantı çenenize sıkıca tutturulacaktır, bu nedenle mevcut dişleriniz kadar güçlü ve sağlam hissedeceksiniz. Normalde yaptığınız gibi yemek yiyip konuşabileceksiniz. Belkide sizin için en önemlisi düzgün ve estetik görünümünüzü yeniden kazanacaksınız.

Kadıköy implant tedavisi doğal dişler gibi görünen, hissedilen ve işlev gören dişlerin yerine geçmesi için bir temel sağlamak üzere tasarlanmıştır. Dişlerini kaybeden kişi, dişlerin doğal göründüğünü ve yüz hatlarının korunacağını bilerek neredeyse her şeyi yiyebilme yeteneğini yeniden kazanır. İmplant uygulaması sonrasında hastalarımız güvenle gülümseyebilirsiniz.

İmplant Uygulamasının Kolaylıkları

Gelişmiş görünüm ve daha fazla güven sağlayan Kadıköy implant aynı zamanda yemek yeme kolaylığını da beraberinde getirir. Geleneksel protezlerde hasar olmadığından çene kemiğinin korunması söz konusudur. Her yaşta daha iyi, daha güçlü, daha sağlıklı bir gülümseme implant tedavisi ile mümkün olur.

İmplantlar Doğal Dişler Gibi Mi?

İmplant Sanatı olarak diğer dişlerinizin rengine ve şekline uyan implantlar sağlayabiliriz. Ayrıca, implantlar o kadar dayanıklı olurlar ki, normal dişler gibi hissederken aynı zamanda size çiğneme yeteneklerinizi yeniden sağlarlar.

İmplantlarınızın Özel Bakıma İhtiyacı Var mı?

İmplant uygulaması yapıldıktan, ağzınız bakımlarınızı düzenli yapmanız gerekir. Kadıköy implant uygulaması sonrasında dişlerinize sağlıklı bakarsanız yıllarca size iyi hizmet eder. Bu, iyi ağız hijyeni (fırçalama ve diş ipi kullanımı) için zaman ayırmak ve diş uzmanlarınızla düzenli olarak randevu almak anlamına gelir.

İmplant Uygulaması Pahalı Mıdır?

İmplant tedavi fiyatları, hastanın ağız sağlığı, hastanın ihtiyaçları ve tedavi için uygulanacak aşamalarla doğru orantılı olarak değişiklik gösterir.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?