Kadıköy Zirkonyum Kaplama

kadıköy zirkon

Kadıköy Zirkonyum Kaplama

Kadıköy İstanbul’a bağlı ve Anadolu yakasında yer almaktadır. Yirmi bir semti bulunan ilçenin nüfusu beş yüz bine yaklaşmaktadır. Sürekli gelişme gösteren ilçe ulaşım ve sosyal imkânların varlığıyla cazip hale gelmiş ve burası yıldan yıla göç almıştır. Önemli bir tarihi geçmişe sahip olan ilçe düzgün kent planlanması ve yapılarıyla herkesin oturmak istediği bir ilçe olmuştur. Kadıköy zirkonyum kaplama diş problemlerinizi gideriyor ve size sağlıklı, güzel gülüşler veriyor. Zirkonyum kaplama alanında başarılı çalışmalarımız ile gelen müşterilerin ağız sağlığı tüm sorunlarını gideriyoruz. Zirkonyum kaplama yeni nesil bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem metal diş kaplamalarına alternatif bir çözüm önerisi ile ortaya çıkmış ve yoğun ilgi gören bir yöntem olmuştur.

Yeni Nesil Zirkonyum Kaplama

Çağımız insanlarının hayat standartlarının düzelmesi ile daha refah bir hayat sürmeye başlamanın yanında kendilerine daha fazla zaman ayırmaya başladılar. Bu zamanı kaliteli olarak değerlendiren insanlar dişleri için de diş merkezlerinden destek almaktalar. Diş rahatsızlığı olanlar, eksik dişleri bulunanlar, ayrık dişliler ve diş renkleri kararıp çürüme gösteren kişiler yeni nesil zirkonyum hizmetlerini almaktalar. Metal kaplama yerine tercih edilen zirkonyum kaplama beyaz bir malzemeden oluşur ve belirli ısılardan geçilerek şekiller verilir. İşlemesi diğer dişlere nazaran daha zordur. Çünkü zirkonyum sert bir maddedir. Zirkonyum kaplama hem arka eksik dişlerde hem de ön dişlerde kullanılır. Kadıköy zirkonyum diş merkezi sizlere sağlam ve dayanıklı olması sebebiyle uzun yıllar boyunca kaplamalarınızı kullanma olanağı tanır.

Zirkonyum Kaplamanın Özellikleri

• Zirkonyum kaplama alt yapı olarak beyaz bir renktedir. Bu sebeple gri metal kullanılmadığı için dişe doğal bir görünüm verir.
• Işığı geçirme ve estetik görünüm vermesi sebebiyle diğer kaplamalara nazaran daha çok tercih edilir.
• Zirkonyum kaplama ağrısız bir işlemdir.
• Tedavi süresi bir haftadır ve iyileşme dönemi rahattır.
• İçerisinde metal madde bulundurmaz. Bu sebeple diş kanaması, iltihabı, diş eti sorunu ve alerjisi oluşturmaz.

Zirkonyum Kaplama Sonrasında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Zirkonyum kaplama tedavi süreci bir hafta gibi bir süredir. Kaplama dişler takıldıktan sonra dişlerde biraz hassasiyet olabilir. Bu hassasiyetten rahatsız olmamaları için sıcak ve soğuk içeceklerden uzak durmaları ve bu dengeyi korumaları gerekir. Ağız ve diş sağlıklarına dikkat etmeleri gerekir ve her gün iki kez dişler fırçalanmalıdır.

Zirkonyum Ücretleri Nasıl Belirlenir

Diş sağlığı ve diş bakımı önemli bir konudur. Ayrıca diş estetiği de giderek önem kazanmaktadır. Kadıköy zirkonyum fiyat belirlenirken kullanılan kaliteli zirkonyum madeni ve işçilik üzerinden belirlenir. Zirkonyum değerli bir maden olması sebebiyle diş fiyatları da yıldan yıla değişiklik göstermektedir. Ayrıca yapılacak diş sayısı da fiyatlarda belirleyici olmaktadır. Kadıköy zirkonyum kaliteli hizmetleri ve başarılı diş doktorları ile her türlü diş tedavisi sorunlarını gidermektedir.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?