Kağıthane İmplant Tedavisi

kağıthane implant tedavisi

Uzun yıllar boyunca, dişleri eksik kişiler için mevcut olan tek tedavi seçeneği köprüler ve takma dişlerdi. 21. yüzyılda üzerinde en çok tercih edilen diş tedavi yöntemi implantları, eksik dişler için kalıcı bir değiştirme ve köprüler ve takma dişler için bir seçenek sunar. Bir dişinizi ya da birden fazlasını kaybettiğiniz zaman yemek yemek, konuşmak ve hatta gülümsemek gibi günlük aktiviteler sizin için rahatsız olabilir. Diş kaybı ruh halinizi ve güveninizi etkileyebilir. Tedavi edilmezse uzun vadeli hasara yol açabilir.

İmplant Sanatı olarak memnuniyetiniz bizim için çok değerli olmakla birlikte en güncel tedavi yöntemlerimizi sizler için sağlamaktayız. İmplant uygulamamızı Kâğıthane’de yaşayan hastalarımız için uzman hekimlerimizce gerçekleştiriyoruz. Şişli bölgesinde kurulan kliniğimizde özel planlamalar yaparak süreci olumlu şekilde sonuçlandırmak için çalışıyoruz. Kağıthane implant hızlı düzeltmelerden ziyade uzun vadeli çözümlerdir ve bu nedenle çok çeşitli avantajlar sağlarlar. Kağıthane implant hızlı düzeltmelerden ziyade uzun vadeli çözümlerdir ve bu nedenle çok çeşitli avantajlar sağlarlar. Kağıthane implant uygulaması sayesinde çiğneme fonksiyonunuz düzelir. Tedavi sonrasında iyi ve dengeli beslenme olanağı sağlanmış olur.

İmplant Uygulaması için Uygun Muyum?

Hastalar implantları tutacak sağlıklı diş etlerine ve kemiğe sahip olmalıdır. Ayrıca iyi ağız hijyeni uygulamaya devam etmeli ve düzenli diş temizliği yapmalıdırlar.

Ağır sigara içicileri, kontrolsüz kronik rahatsızlıkları olan kişiler (diyabet veya kalp hastalığı gibi) veya baş / boyun bölgesine radyasyon tedavisi alan hastalar bireysel olarak değerlendirilmelidir. Kağıthane implant tedavisi yaptırmayı düşünüyorsanız, sizin için uygun olup olmadığını görmek için uzman hekimlerimizle görüşün.

Kağıthane İmplant Ömür Boyu Sürebilir

İmplantlar uzun ömürlü bir diş değiştirme çözümüdür. Her 10-15 yılda bir kronları değiştirmeniz gerekebilir, ancak implantlara bakarsanız ömür boyu sürebilirler.
Sağlıklı bir yaşam tarzına bağlı kalmaya çalışın ve diş hijyeni üzerinde durun. Sigaradan ve tatlı yiyecekler, gazlı içecekler ve abur cubur gibi şekerli yiyeceklerden kaçının. Günde iki kez dişlerinizi ve diş eti çizginizi fırçalayın ve diş hekiminizle düzenli kontroller yapın. Diş implantlarınıza bakmak, uzun yıllar boyunca kalıcı olma ihtimalini artıracak.

İmplant Uygulaması Pahalı Mıdır?

Kağıthane implant uygulaması diş kaybına en ucuz çözüm değildir, ancak uzun vadeli ve potansiyel olarak ömür boyu süren bir çözüm olarak, oldukça ekonomiktirler.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?