Kâğıthane Zigoma İmplant

Yaşam için beslenmek şarttır. Bu yüzden ağız ve diş sağlığı çok önemlidir. Dişlerimizde bir problem olduğunda beslenmede güçlük çekeriz. Bunların yaşanmaması için tedavi olmak gerekir. Kâğıthane zigoma implant olarak size tüm ağız ve diş sağlığı konusunda uzman ekibimizle profesyonel hizmet veriyoruz. İmplant kişinin kökten kaybettiği dişleri yeniden sabit şekilde yerine getirerek yeniden yapılmasıdır. Zigoma implant ise üst çene kemiğinin implant yapılacak kadar zarara uğramasından sebep yapılan bir tür implantır. Zigoma implant, üst çene kemiğinin eriyerek implanta uygun olmaması halinde yapılır. 5 cm boyutunda olan zigoma implantlar ağız yapınızı orijinaline yakın hale getirir. Böylece hastalar eski ağız sağlıklarına kavuşabilirler. Kâğıthane zigoma implant size üstün kaliteli profesyonel hizmet vererek eski ağız sağlığınıza kavuşturarak estetik gülüşler sağlar. Bizi arayın uzman ekibimiz size profesyonel yardımda bulunsun.  Ağız ve diş sağlığınıza yeniden kavuşmak için size yardımcı olalım.

Zigoma İmplant

Zigoma implant çenesinde kemik erimesi olan hastalara yapılan implant türüdür. Kâğıthane zigoma implant olarak biz size bu hizmeti en profesyonel şekilde uzman ekibimizle veriyoruz. Kanser gibi hastalıklar geçirmiş veya bir kaza sonucu çenesinde hasar oluşmuş hastalara da bu uygulama yapılmaktadır. Sağlıklı her insana bu uygulama yapılabilir. Kâğıthane zigoma implant size titizlikle sağlıklı dişlere sahip olmanızı sağlar.

Tedavi Süreci Ve Sonrası

Danışanlarımız aynı diğer implant tedavisindeki gibi ilaçlarını kullanmalılar ve uzmanın tavsiye ettiği süreye kadar sıcak besinler tüketmemeliler. Sert yiyeceklerden kalıcı zigoma implant yapılana kadar uzak durmalılar. Geçici protezlerinde herhangi bir kırılma olursa hemen doktoruna başvurular yoksa zigoma implant kaybolabilir. Bize ulaşın size ve en konforlu ortamda en profesyonel hizmeti sunalım. Sağlıklı ve estetik gülümsemek herkesin hakkıdır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?