Kâğıthane Zirkonyum Kaplama

Kâğıthane Zirkonyum

İstanbul Avrupa yakasında bulunan Kâğıthane dört yüz otuz iki bin nüfusa sahip bir ilçedir. Tarihi bir geçmişe sahip olan Kâğıthane’nin on dokuz semti bulunmaktadır. Kâğıthane’ye ismini veren Kâğıthane deresi Osmanlı döneminde insanlar tarafından ilgi gören güzel bir mesire alanıydı. Şimdilerde ise yoğun nüfuslu ve büyük binaların olduğu bir yere dönüşmüştür. Kâğıthane zirkonyum kaplama diş merkezi tüm diş hizmetleriyle gelen kişilere yardımcı olmaktadır. Zirkonyum kaplama hizmetleri gelen kişiler tarafından tercih edilir. Tercih edilmesindeki en büyük etken ise doğal bir görünüm vermesi ve ışığı geçirgen bir şekilde hazırlanmasıdır. Bu özellik dişlerin gri gözükmesini engeller. Zirkonyum kaplamanın ağız içerisinde herhangi bir alerjiye sebebiyet vermez.

İmplant Sanatı - Kağıthane Zirkonyum Kaplama
Kağıthane zirkonyum kaplama – İmplant Sanatı Diş Kliniğine Bekleriz.

Zirkonyum Kaplama Aşamaları

Zirkonyum kaplamayı isteyen herkes yaptırabilir. Öncelikle diş bozukluğu ve renk farklılığı olanlar ya da eksik dişi tamamlamak amacı ile köprü biçiminde yapılan bir tedavi yöntemidir. Son derece estetik ve doğal bir görüntü veren zirkonyum ön dişlerin kaplamasında çokça tercih edilmektedir. Zirkonyum kaplama yapmaya karar veren kişiler öncelikle yapılacak alan üzerinde bir takım düzenlemeler yapılır. Daha sonra yapılacak alanın ölçüleri alınır ve ölçüler eşliğinde dişlerin yapımına başlanır. Zirkonyum işlemesi zor bir malzemedir. Fakat günümüzde zirkonyum işlemelerine uygun cihazlar hazırlanmıştır. Dişlerin yapımı bittikten sonra uygulanacak alana yapıştırıcı yardımıyla yapıştırılır. Kâğıthane zirkonyum uygulaması her hangi bir sorun yaşamadan size sağlıklı kullanımlar verir.

Zirkonyum Kaplamanın Tercih Edilme Nedenleri

  • Beyaz renkli olması ve siyah metalleri göstermemesi
  • Geçirgenlik özelliği sebebiyle ışığı geçirir ve arka kısımlarda karartı oluşturmaz.
  • En çok ön dişlerde tercih edilen zirkonyum kaplama dişler sağlamlığı sebebiyle arka dişlerde de rahatlıkla kullanılabilir.
  • Metale karşı alerjisi olan kişiler bu tedavi yöntemini kullanmalılar. Çünkü metale alerjisi olanlar çok fazla diş eti rahatsızlıkları olan kanama, şişlik ve iltihap tarzı sorunlar yaşamaktalar. Oysa zirkonyum kaplama içerisinde metal madde barındırmaz.
  • Diş hassasiyeti olanlarda da zirkonyum kaplamayı tercih etmeliler. Çünkü zirkonyum kaplama ısı iletkenliği oldukça düşüktür. Bu sebeple ağız içerisi sıcak ve soğuk yemek ve içeceklerden daha az etkilenirler.

Zirkonyum Kaplama Fiyatlarını Belirleyen Etmenler

Zirkonyum kaplama yeni nesil bir sağlık hizmeti olmasından ve hoş bir görüntü vermesi sebebiyle yoğun bir ilgi görmektedir. Metal kaplama yerine tercih edilen bu yöntem sağlık açısından da her hangi bir sorun teşkil etmemektedir. Takıldığı diş üzerinde gayet doğal bir görüntü verir ve kaplama olduğu pek anlaşılmaz. Kâğıthane zirkonyum fiyat açısından da gelen müşterilere makul ücretler sunuluyor. Fiyatları etkileyen en önemli etmen ise kaç dişin yapılacağı, ürünlerin kalitesi ve işçilik gibi hizmetler üzerinden belirlenir. Kâğıthane zirkonyum diş merkezi başarılı hizmetleri ve güler yüzlü personelleri ile hizmet vermektedir. Gelen müşterilerin tüm diş sorunlarını gidererek müşterilerin memnun ayrılmasını sağlıyor.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?