Kartal İmplant Tedavisi

kartal implant tedavisi

Ciddi diş çürükleri, kırık dişler, yaralanma ve ileri diş eti hastalığı yetişkinlerin dişlerini gevşetmesinin sık görülen nedenleridir. Eksik veya hasar görmüş dişler, gülümsemeleri için güvenilir çözümler arayan milyonlarca hasta bırakır. Modern diş hekimliğinde eksik dişlerin yerini alması gereken tüm yollardan diş implantları en iyisidir. Daha uzun süreli sonuç verecek diş değiştirme seçeneği yoktur. İmplantlar ayrıca, bir diş kaybolduğunda doğal olarak bozulan dişi destekleyen kemiğin korunmasına yardımcı olur.

Kartal implant uygulaması çok yönlü seçeneğin yanı sıra en üst düzeyde güvenilirlik ve görünüm sunar. İmplant Sanat olarak Kartal’da yaşayan hastalarımızın gülümsemesi için mümkün olan konforu en yüksek düzeyde bakım hizmeti sağlıyoruz. Kartal implant tedavimiz sayesinde gelişmiş tanılama ve kişiselleştirilmiş tedavi planlaması yapıyoruz. Hassas implant yerleştirme ve uzun süreli bakıma kadar, implant yatırımınız için kalıcı başarıya ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Eksik dişlerden muzdaripseniz, diş implantı gülümsemenizi ve gülümsemenizdeki eski parlaklığı geri getirebilir. Sadece doğal dişleriniz gibi görünmek ve hissetmekle kalmayan Kartal implant uygulaması aynı zamanda çene kemiğinizi uyarmaya yardımcı olur. Böylece eksik dişler nedeniyle kaybedeceğiniz kemik yoğunluğu korunur.

Kartal İmplant birçok nedenden dolayı tercih edilen diş değiştirme seçeneğidir. Sadece doğal görünmek ve hissetmekle kalmazsınız. Aynı zamanda implantlar en sevdiğiniz yiyecekleri tekrar yemenize izin verecek kadar güçlüdür. İmplantınız iyileştikten sonra, tıpkı doğal dişlerinizde olduğu gibi bakım yapabilirsiniz. Aslında, implantınızı sağlıklı tutmak için iyi bir oral hijyen rutinin olduğundan emin olmalısınız. Uygun bakım ile Kartal implant tedavisi bir ömür boyu sürebilirler. İmplantlar kalıcı ve doğal görünümlüdür. Ayrıca son derece dayanıklıdır ve eksik dişlerde sık görülen kemik kaybını önlemeye yardımcı olurlar. Gülümsemelerini tamamlamak ve normal bir hayata dönmek isteyen hastalar için implantlar mükemmel bir seçenektir.

İmplant Uygulaması Kalıcı Mıdır?

Basitçe söylemek gerekirse, evet! Titanyum malzeme restorasyon için kalıcı ve sağlam bir çapa sağlamak için çene kemiğiyle birleşir. Yedek dişe uygun şekilde bakım yaptığınız sürece, uzun yıllar sürmesi gerekir.

İmplant Tedavisinin Maliyeti Nedir?

Diş implantlarının maliyeti, değiştirilen diş sayısına, hangi diş veya dişlere, çene kemiğinizin durumuna ve diğer birçok faktöre bağlıdır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?