Kartal Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum Kaplama

Kartal İstanbul’a bağlı ve Anadolu yakasında bulunmaktadır. Bu ilçe sahil şeridinde bulunmakta ve sahil yoluyla devam etmektedir. Son zamanlarda hem nüfus artışıyla hem de yapılan gökdelen tarzı yapılarıyla dikkatleri çekmektedir. Dört yüz elli bin nüfusuyla bu ilçeye ulaşım kolaylıkla sağlanmıştır. Kartal zirkonyum kaplama alanında başarılı diş doktorları ve kaliteli işçiliği ile gelen müşterilerinin tüm diş tedavilerini en iyi şekilde yapmaktadır. Özellikle zirkonyum kaplama hizmetleri ile dişlerin estetik yapıya kavuşmasına ve doğal görünümünde gözükmesi ile müşterilerin memnun ayrılmasını sağlıyor. Kartal zirkonyum diş merkezi kullandığı kaliteli zirkonyum ile dişlerin dokulara kolaylıkla uyum sağlamasına olanak tanıyor. Zirkonyum dişler ön dişlerde ve arka dişlerde tercih edilir.

Güzel Gülüşler İçin Zirkonyum Kaplama

Kartal Zirkonyum Kaplama
İmplant Sanatı Kartal Zirkonyum Tedavisi

Teknolojik gelişmeler kendini her alanda gösterdiği gibi sağlık alanında da göstermiştir. Özellikle diş tedavilerinde daha kaliteli hizmetler verilmeye başlanmıştır. Bu kaliteli hizmetlerden biri de zirkonyum kaplama hizmetleridir. Kartal zirkonyum uygulaması ile gelen müşterilerin istekleri doğrultusunda her türlü hizmeti vermektedir. Zirkonyum kaplama yeni nesil bir kaplama ve metal kaplamaya göre daha estetik bir görüntü vererek güzel gülüşler sağlamanın yanında sağlık açısından daha elverişlidir. Çünkü zirkonyum dişler daha hızlı bir şekilde dokularla uyum sağlamakta ve ışığı geçirgenlik özelliği ile estetik bir görünüm vermektedir. İçerisinde bulunan beyaz madde işlenmesi zor bir yapıda olduğu için önce belli ısılardan geçirilir. Ardından teknolojik cihazlar yardımıyla işlenir ve şekil verilir.

Zirkonyum Kaplamadan Kimler Faydalanır

Kartal Zirkonyum kaplama alt tabakasının da beyaz maddeden oluşmasından dolayı dişi tek ve doğal renk olarak gösterir. Dişlerin yerleşme kısmında metal içermediği için gri ya da siyah renkler görülmez ve takılan zirkonyumlar dokuya çabucak uyum sağlar. Kimler faydalanır:

  • Ayrık diş yapısı bulunanlar
  • Tek dişi olmayanlar köprü sistemiyle zirkonyum kullanabilir.
  • Dişlerinin renginden rahatsızlık duyanlar
  • Çapraz ve eğri diş yapısı olanlar

Dişlerinde karartı bulunanlar ve bu durumdan rahatsızlık duyanlar da zirkonyum kaplama yaptırabilir.

Güncel Zirkonyum Fiyatları

Zirkonyum malzemesi porselen malzemelere göre daha pahalı bir üründür. Çünkü zirkonyum maddesi değerli bir ürün olduğundan zirkonyum kaplamada üst bir hizmet olmasından dolayı özel sağlık hizmetleri içerisine girmektedir.  Değerli madenlerin fiyatlarında yaşanan fiyat dalgalanmaları zirkonyum madeni için de geçerlidir. Kartal zirkonyum fiyat noktasında belirli kıstasları bulunmaktadır. Çünkü zirkonyum kaplama tedavilerinde yapılan işçilik malzemeleri ve kullanılan ürünler değişmektedir. İçerisinde metal madde barındırmayan bu değerli madde fiyatları yapılacak diş sayısı ve kaliteli hizmet anlayışlarından ötürü farklılık göstermektedir.  Kartal zirkonyum kaplama hizmetleri gelen tüm müşterilerinin yaşadığı sorunlara göre yardımcı olmakta ve yapılacak hizmet aşamalarından sonra belli bir fiyat ortalaması çıkarılıyor. Gelen müşterileri güler yüzlü personeller karşılamakta ve uzman doktorlar müdahale etmektedir.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?