Küçükçekmece İmplant Tedavisi

küçükçekmece implant

İmplant Sanatı uzman hekimlerimiz tarafından Şişli bölgesinde kurulmuş olup günümüz teknolojisiyle hizmet vermekteyiz. Küçükçekmece de yaşayan hastalarımız için implant tedavisi uygulamaktayız. İmplant sanatı olarak özel planlamalar yaparak süreci olumlu şekilde sonuçlandırmak için çalışıyoruz.

Modern diş hekimliğinde eksik dişlerin yerini alması gereken tüm yollardan diş implantları en iyisidir. Daha uzun süreli sonuç verecek diş değiştirme seçeneği yoktur. İmplantlar ayrıca, bir diş kaybında doğal olarak bozulan dişi destekleyen kemiğin korunmasına yardımcı olur. Kemik kaybı, diş kaybetmenin en büyük gizli sonuçlarından biridir. Küçükçekmece impant uygulaması, köprüler ve takma dişler gibi eski diş protezi yöntemlerine göre daha etkili bir tedavi yöntemidir. İşlevsellik gösterdikleri ve göründükleri gibi birçok avantaja sahiptir. Modern diş implantları 30 yıldan uzun süredir başarıyla kullanılmaktadır. İmplant yerleştirmek için kullanılan cerrahi işlem çoğu durumda yalnızca lokal anestezi gerektiren oldukça küçük ve rutindir. İyileşme süresinden sonra, implant mevcut doğal dişlerinize uyacak şekilde özel olarak üretilmiş gerçekçi bir taç ile doldurulur.

Diş İmplantları Nasıl Çalışır?

Küçük bir cerrahi işlem sırasında, diş implantınız doğrudan eksik dişin boşluğundaki çene kemiğine yerleştirilir. Daha sonra, son taç takılmadan önce aylarca iyileşmek üzere bırakılacaktır. Bu iyileşme döneminde implant aslında onu çevreleyen kemiğe bağlanır.

İmplant Uygulaması Güvenli mi?

Gerekli tetkikler ve incelemeler gerçekleştirildikten sonra lokal anestezi ile implant uygulamaları güvenli olarak gerçekleştirilebilir. Küçükçekmece implant tedavisi eksik dişleri güvenli bir şekilde değiştirmesi amaçlanmıştır ve bu şekilde diğer dişlerinizin geride bırakılacak alanlara kaymasını önlenir.

İmplant tedavisinin avantajları nelerdir?

Küçükçekmece implant daha iyi çiğneme ve istediğinizi yiyebilme kolaylığı sağlar. Yüzünüz daha estetik görünür ve sosyal hayatınızdaki özgüveninizi yeniden kazanmanız Küçükçekmece implant uygulaması ile mümkündür.

İmplant Fiyatı Ne Kadar?

Hastanın ağız ve diş durumuna, kaç tane implant uygulanacağı ve hastanın çene kemiğinin yeterli olup olmayacağı gibi durumlar implant fiyatı için değişiklik gösterebilir.

İmplant Uygulaması Kararında Yaşlılık Etken Faktör Müdür?

Küçükçekmece implant uygulamasında sağlık durumu yaştan çok daha önemli bir faktördür. Bunun sebebi implant tedavisi sonrasında ağız bakımınına dikkat edilmesi gerekir. Sigara içmek ya da fazla alkol kullanmak gibi durumlar implantların başarı durumunu etkilemektedir.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?