Küçükçekmece Zigoma İmplant

Diş sağlığı insan sağlığı ve estetik görüntü için çok önemlidir. Bu yüzden dişlerinize herhangi bir sorun olduğunda bunu ertelememeniz gerekir. Küçükçekmece zigoma implant diş sağlığınız için tüm danışanlarımızın her zaman yanında. Zigoma İmplant, yüzdeki elmacık kemiğine denir. Bu üst çene kemiğinde implata uygulanacak kadar kemik erişmesi olması durumunda yapılan implant çeşididir. Her sağlıklı birey bu uygulamayı gönül rahatlığıyla yaptırabilir. Bu implantın boyu ortama 5 cm boyutundadır. Bu yöntemle hastalar tekrardan sabit dişlere kavuşabilirsiniz. Küçükçekmece zigoma implant olarak size kaliteli hizmeti güler yüzlü kadro ve uzman doktorlar ile sunuyoruz.

Zigoma İmplantın Faydaları

Zigoma implant üst çenede kemik erimesi olan hastalara implant yapılamaz. Zigoma implant, bu şekilde çenede kemik erimesi olan veya çenesi hasar gören hastalara yapılan bir çeşit implant türüdür. Zigoma implant ile yeni kemik oluşturma işlemine maruz kalmadan sabit ve kalıcı dişlere sahip olursunuz. Böylelikle uzun ve yüksek ücretli tedavilere gerek kalmaz. Ayrıca kaza geçirmiş ve çenesinde hasar oluşmuş hastalara ve kanser hastalığı geçiren bundan dolayı çenesi çıkarılan danışanlarımıza zigoma implant uygulaması yapılır. Biz Küçükçekmece zigoma implant olarak size en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunuyoruz. Ağız sağlığınız için gereken tüm İşlemlerinizi bize gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Zigoma İmplant Sonrası

Danışanlarımız aynı implant sonrası yapılması gereken işlemler gibi ilaçlarını düzenli kullanmalıdır. Hekimin önerdiği süre zarfı içinde sıcak yiyecekler yememesi gerekir. Sert besinler sabit zigoma implant yapılana kadar tüketmeleri önemlidir. Küçükçekmece zigoma implant size her türlü uzmanlık gerektiren diş sağlığı hakkında hizmet vermeye hazır. Bize ulaşın ve hekimlerimizden ayrıntılı bilgi alın. Ağız ve diş sağlığı ertelemeye gelmez. Güzel ve estetik gülüşler için doğru adrestesiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?