Küçükçekmece Zirkonyum Kaplama

küçükçekmece zirkon

Küçükçekmece Zirkonyum Kaplama

Estetik görünüm söz konusu olduğu için diş hekimlerine büyük katkı sağlar. Özellikle bozuk olan ön dişlere uygulanır. Diş estetiği doğal diş görünümüne sahiptir. Diş kaplamasında yeni buluş ve yeni teknik olarak uygulanan yöntemdir. Porselen diş kaplama kullanımı artık azaldı. Yerine güzel ve farklı zirkonyum diş kaplamalar alarak sık kullanılmaya başlandı. Küçükçekmece zirkonyum kaplama olarak kullanılan malzemeler kaliteli malzemelerden oluşur. Uzun yıllar kullanabileceğiniz zirkonyum kaplamalı dişler ağrı yapmaz ve yıpranmaz. Bu neden ile önemlidir.

Zirkonyum Dişlerin Porselen Dişlerden Farkı Nedir?

Geçmişte sık tercih edilen porselen dişler uzun yıllar önemli diş tedavi uygulamasının başında yer aldı. Ancak zamanla gelişen teknoloji hayatımıza zirkonyum dişleri soktu. Daha iyi sonuçlar ortaya koyarak çok sık tercih edilmeye başlayan zirkonyum kaplamalı dişler orijinal diş gibi güzel görüntü vermeye başladı. Diş etinle uyumlu olarak uygulanan zirkonyum kaplamalı dişler titanyum yapıda kullanılmaya başlandı. Titanyum doku dostu olması nedeni daha çok tercih edilmeye başlandı. Küçükçekmece zirkonyum kaplama eğik, yamuk, diş kaybı yaşama gibi durumlarda kullanılmaya başlandı. Kişide güzel görüntü elde edilmesi sağlandı. Porselen kaplama ile karşılaştırıldığında fazla avantaj görülüyor. Bunların başında yer alan üretim tekniği ve uygulanan yöntemdir.

Zirkonyum Nasıl Uygulanıyor?

Önce kişinin zirkonyum için uygun olup olmadığı test edilir. Herhangi kaza neticesinde diş kırıkları, diş ayrımı, eğiklik ve yamulma gibi nedenler ile oluşmuş diş bozukluklarında zirkonyum kaplama tedavisi ön görülür. Zirkonyum kaplama yapılacak dişlerin çapı ölçümü yapılır. Metal yapıdan üretilen zirkonyum kaplama diş orijinal diş gibi gerçektir. Kaplama yapıldıktan sonra gerçek diş görüntüsü verir. Işık geçirme özelliği sayesinde parlak görüntü verir. Güzel gülmenizi sağlar. Zirkonyum diş uygulanan kişide ağrı söz konusu değildir. Damak kısmına uygun olarak ayarlanır. Yerinden çıkma, kopma, kırılmalar söz konusu taşımaz. Küçükçekmece zirkonyum uygulaması uygulanan kişi yeniden doğmuş gibi dişlere sahip olur. Zirkonyum uygulanan kişi mutlu olur.

Zirkonyum Diş Fiyatları

Zirkonyum kaplamalı diş ölçünün alınmasıyla birlikte dişin çapı gibi ölçülere göre ve diş sayısına göre fiyatı belirlenir. Küçükçekmece zirkonyum fiyat açısından uygundur. Kurumumuzdan bu hizmeti alarak mutlu olabilirsiniz. Zirkonyum kaplama yaptıran kişilere bakıldığında hem sağlıklı görünür hem de diş ve damak ağrısı gibi sebepler olmaz. Işık geçirgen ve diş eti ile uyumlu görüntüye sahiptir. Zirkonyum diş kaplama ile diğer diş kaplamaları farklıdır. Zirkonyum diş kaplaması kişide mutluluk sağlar. Güzel görünüme sahip olan kişi memnuniyet, sağlanır. Kurumumuz bunu en kaliteli malzemeler, ekipmanlar ve uzman doktorlar tarafından yapıyor. Müşteri memnuniyet olması sağlanır. Diş sağlığı son derece önemlidir. Ömrünü uzatmak için
• Isırma kuvveti,
• Hijyen uygulamaları,
• Ön diş ve arka dişleri seviyeli şekilde kullanmak son derece önemlidir.

Yemek yerken herhangi sallanma ve çıkma söz konusu değildir. Renk değişikliği meydana gelmez. Zirkonyum diş kullanımı günümüzde çok tercih edilen bir diş kaplama yöntemidir. Bu hizmeti kurumumuzdan alabilirsiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?