Mahmutbey Zigoma İmplant

Zigoma implant bilinen zigoma implant dişlere göre daha farklıdır.  Farkı ise diğer implant dişlere göre daha büyük ebatlıdır. Zigoma implant üst çene kısmında implant olmayan hastalara uygulanır. Bununla birlikte ileri düzeyde kemik erimesi olan hastalara da zigoma implant diş yapılabilir. Klasik implant dişler 8-10 mm boyunda iken zigoma implant dişler 40-50 mm boyutundadır. Bizler de Mahmutbey Zigoma İmplant firması olarak gerek duyduğumuz hastalarımıza implant yapıyoruz.

Zigoma İmplant Kimlere Yapılır?

Zigoma implant genel olarak total protez kullanan kişilere uygulanır. Çünkü bu tip hastalar uzun müddet dişsiz kalmış olacağı için kemik erimesi de gerçekleşmiş olacaktır. Bu nedenle bu hastalara uygulanacak en iyi tedavi zigoma implant yaptırmaktır. Bununla birlikte erken yaşta dişlerini kaybetmiş olan hastalara da zigoma implant diş yapılır. Yine de zigoma implant taktırıp taktıramayacağınızı merak ediyorsanız Mahmutbey Zigoma İmplant firmamızda bulunan hekimlere danışabilirsiniz.

Zigoma İmplant Nasıl Yapılır?

Zigoma implant yapılmadan önce hastaya tomografi çekilir ve çene yapısı kontrol edilir. Gerekli kontroller sağlandıktan sonra implant ayarlamaları yapılır. Sonrasında hastaya ameliyat sonrası dişlerinin nasıl olacağını göstermek amacıyla protez hazırlanır. Eğer hasta yapılan protez diş modelini beğenirse bu model bilgisayara aktarılır ve zigoma implant diş modeli hazırlanır. Daha sonra ameliyat ile implant dişler hastaya takılır. Ameliyat yaklaşık 2 saat sürer ve genel anestezi yöntemiyle operasyon uygulanır.

Zigoma İmplant Fiyatları

Zigoma implant fiyatları hastanın durumuna göre, hastane kalitesine göre ve hekimin tecrübesine göre farklılık gösterir. Ancak bizler Mahmutbey Zigoma İmplant firması olarak son derece uygun fiyatlarda implant diş uygulaması yapıyoruz. Sizler de uzun ömürlü olarak zigoma implant dişlere sahip olmak istiyorsanız firmamızı her zaman arayabilirsiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?