Maltepe Zirkonyum Kaplama

Maltepe Zirkonyum Kaplama

Maltepe ilçesi İstanbul Anadolu Yakası’nda Kartal Kadıköy Ataşehir ilçelerine komşu köklü bir tarihi sahip bir ilçedir. Maltepe ilçesi 18 mahalle ve beş yüz bin nüfusa sahiptir. Bütün canlılarda olduğu gibi insanlarda hayatlarını idame etmek için beslenmek zorundadır. Vücudumuza aldığımız besinlerin koparılıp parçalanması dişler sayesinde mümkün olabilmektedir. Uzun yıllar kullanılan dişler bazı dış etmenlerden veya başka nedenlerden dolayı bütünlüğü bozulmaktadır. Bütünlüğü bozulan dişler farklı yol ve yöntemler kullanılarak onarılmakta ve tekrar kullanılabilecek seviye getirebilmektedir. Maltepe Zirkonyum kaplama işleminde son teknolojik yenilikler kullanılarak uygulanmaktadır.

Maltepe Zirkonyum Kaplama
İmplant Sanatı Maltepe Zirkonyum Tedavisi

Neden Zirkonyum Kaplama

  • Doğal dişe en çok benzeyen ve yapı olarak da aşağıya geçirme özelliği bulunmaktadır
  • Estetik ve güzel bir ağız yapısı kazandırmaktadır.
  • Dokulara uyum sağladığı için zaman içerisinde herhangi bir renk değişimine uğramaz.
  • Bakımı ve temizliği yapıldığı sürece uzun yıllar kusursuz bir şekilde kullanıma uygundur.
  • Köprü veya tek başına kullanım imkânı sağladığından dolayı zirkonyum tercih edilmektedir.

 

Estetiğe Önem Verenler İçin Benzersiz Uygulama

Günümüzde insanların sosyal medyayı çok fazla tercih etmesi ve paylaşımlarda bulunması estetik güzelliği önemli bir noktaya getirmiştir. Estetik ve güzel bir görüntü için dişlerinde güzel ve estetik durması gerekir bunun için arası açılmış doku kaybı meydana gelmiş kırılmış dişlerin Zirkonyum denilen madde tarafından kaplatılması bu amacı yerine getirecektir. Zirkonyum maddesi dişin doğal yapısında bulunan Mine tabakası ile çok benzemektedir. Işığı geçirebilmesi metal dişlerde oluşan karartının oluşmasını engeller. Maltepe Zirkonyum uygulaması ile dişler estetik görüntüsü ile insanları kendine çekmektedir. Zirkonyum kaplamalar günümüzde fiyat performans olarak insanların rahatça tercih ettiği uygulamalar arasındadır. Görselliğine önem veren yüz ve dış uyumu noktasında hassas olan kişiler Zirkonyum kaplama uygulamasını sıkça tercih etmektedir.

Zirkonyum Kaplama Avantajları Nelerdir

Zirkonyum kaplamalar diğer uygulamalara göre birçok avantaja sahiptir. Zirkonyum Kaplama diş etleri ile tamamen uyum sağladığı için diş etlerinde kanama baskı veya herhangi bir şekil bozukluğu oluşturmaz. Zirkonyum tamamen son teknolojik yöntemler kullanılarak üretildiği için ağızda herhangi bir alerji yapmaz.

Porselen köprü ve protez dişlerde temel olarak metal kullanılmaktadır. Zirkonyum kaplamada ise bu metale rastlanmaz tamamen beyaz bir paylaşım olan zirkonyumdan üretilmektedir. Trafik dişlerde metal kullanıldığı için ışığı geçirmez ve mat bir görüntüye neden olur. Zirkonyum kaplamalar ise tamamen beyaz olduğundan dolayı ışığı geçirir ve parlak bir yüzeye sahiptir. Zirkonyum dişler ve sağlıklı dişler arasında herhangi bir fark yoktur.

Zirkonyum Kaplama Nasıl Uygulanır?

Zirkonyum kaplama lokal yani bölgesel anestezi yapılarak uygulanmaktadır. Uykunun uygulaması usta eller tarafından yapıldığı sürece herhangi bir ağrı sızı ve bir sorun meydana gelmez. Maltepe Zirkonyum uygulaması alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Bundan dolayı herhangi bir acı hissetmezsiniz. Maltepe Zirkonyum fiyat açısından uygun olarak da değerlendirilebilir. Bunun için firmamızdan gerekli yardımı alabilirsiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?