Nurtepe Zigoma İmplant

Diş sağlığı insanlar için en önemli şeylerden biridir. Çünkü beslenme ancak ağız ve diş sağlığıyla olur. Ayrıca estetik bir gülüşe sahip olmak herkesin hakkıdır. Zigoma, yüzdeki elmacık kemiğine denir. İmplant ise çürüyen diş yerine vida benzeri titanyum malzemeyle yapılan bir işlemdir. Zigoma implant ise üst kemik erimesi olan hastalara yaklaşık 5 cm boyutunda yapılan bir tür implantır. Zigoma implant ile hastalar yeniden kalıcı ve sağlam dişlere kavuşurlar. Nurtepe zigoma implant olarak size kaliteli, güler yüzlü uzman doktor kadrosuyla hizmet veriyoruz.

Zigoma İmplantın Yararları

Üst çenede kemik erimesi olan hastalara normal bir implant yapılamaz. Bu ancak zigoma implant ile mümkün olabilir. Ayrıca çenesi bir kaza sonucu hasar gören hastalar ya da ameliyatla çenesi çıkarılmış hastalar ve kanser tedavisi görmüş hastalarda zigoma implantı rahatlıkla yaptırabilir. Ayrıca kemik oluşturma işlemine gerek kalmadan bir süreçten kolay yolla kurtulmuş olursunuz. Biz Nurtepe zigoma implant olarak size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Ayrıca sadece implant tedavisi değil tüm ağız ve diş sağlığı bakımlarını ve tedavilerini yapıyoruz.

Zigoma İmplant Sonrası

Zigoma İmplant sonrası aynı yeni implant yaptıranlar gibi yapılması gereken bazı tedavi süreci vardır. Bunlara dikkat edilirse ömür boyu kalıcı dişlere sahip olmanız mümkündür. Doktorunuzun verdiği süre boyunca sıcak yemek tüketmemeniz zigoma implantın ilk yapıldığı süre içinde önemlidir. Ayrıca sert ve kabuklu yiyecekler yine protez implant çıkana kadar yenmemelidir. Nurtepe zigoma implant olarak size 100%100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Diş sağlığımız ve gülüşünüz bizimle daha güzel ve özel olacak. Bizi arayın sizin için gerekli olan implant türüne muayenemizden sonra beraber karara verelim. Sağlıklı bir ağız estetik bir gülüş herkesin hakkı.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?